• Helius Eksperiments, lai izmantotu lāzeru un radītu kodolsintēzes dzinēju.
• Projekts Tin Tin ir pētījums par starpzvaigžņu CubeSat misiju uz Alpha Centauri – vienu no Saules tuvākajām zvaigznēm.
• Projekts Forward, nosaukts par godu fiziķim Robertam Forvardam, pēta zvaigžņu starojuma spēka izmantošanu kuģiem, kas izmantotu saules buras.
• X-Physics Propulsion and Power Project (XP4) izskata dažādas teorētiskās koncepcijas, kas ļautu ceļot ātrāk par gaismu.
• Projekta Bifrost cenšas radīt kodoldalīšanas dzinējus īstermiņa un kodolsintēzes dzinējus ilgākā laikā. To atbalsta Capitol Hill, kas veicina starptautisko sadarbību un atklātu dialogu, veicina izpratni par kodolenerģijas dzinēju medijos, un veic fundamentālus pētījumus. Tā pašlaik veic finansējumu demonstrētiem projektiem.
• Projekts Hyperion ir konceptuāls projekts pētījums, lai radītu zvaigžņu kuģi ar apkalpi.
• Projekts Persefone ir pētījums par apdzīvojamo telpu arhitektūru, ko varētu izmantot nākotnes zvaigžņu kuģos, pilsētās uz Zemes un dzīvesvietām kosmosā.
Icarus Interstellar bija galvenais spēlētājs pagājušā gada 100 Year Starship simpozijā, tā kā varētu likties dīvaini, ka Icarus notur savu kongresu tieši mēnesi pirms šā gada kopējā simpozija. Daudzi dalībnieki uzskatīja, ka pagājušā gada 100 gadu Starship Simpozijs bija nedaudz neskaidrs, jo rganizatori likās vairāk uzsvērti uz kultūras un sociālajiem aspektiem projektā, nevis uz tehniskajiem aspektiem. Daudz naudas tika iztērēti par slavenībām, dārgām vakariņām un pieņemšanām, un izstrādātu programmu. Viens no nopietnākiem dalībniekiem teica mums, "Tas nav tas, ko es domāju, ja DARPA tofinansēja." Tātad, tas nav pārāk pārsteidzoši, ka Icarus Interstellar šķiet, iet savu ceļu.
http://www.citizensinspace.org/2013/05/starship-conferences-in-texas/#more-7367