Sargā savu mājokli!

image002Saka, ka negatīvais pievelk negatīvo. Tāpēc ir ļoti svarīgi domāt labas domas, lai notiktu tikai labais. Tā ir svarīgi uzturēt kārtībā savu mājokli, rūpēties par labo enerģiju tajā, lai ar to nenotiktu nekas ļauns – ne ugunsnelaimes, ne zādzības.

Ar lūgšanām

Gan sevi, gan tuviniekus, gan arī savu īpašumu, tai skaitā mājokli, var pasargāt galvenokārt ar lūgšanām. Tās aizdzen lāstu, notur cilvēku pie ticības un līdz ar to cerības, kas ir pozitīva piesaistītājs. Dziedniece Dzintra Bankova atgādina, ka lūgšanu nevar skatīt mehāniski, bet tai jāskan pilnīgi apzināti, „Cilvēkam ir jātic lūgšanas varenajam aizsargspēkam, jāsvēta sava māja ar labiem vārdiem un savu labo pārliecību,” teic dziedniece.

 

 

Ar krāsām

Jebkurai mājai ir savs raksturs, sava enerģētika. Mājas rakstura veidošanā sava nozīme ir gan sienām, gan mēbelēm, gan paklājam – visam, kas gatavots no dažādiem materiāliem, ir sava aktīva enerģētika. Iekārtojot māju, jāņem vērā gaismas un krāsu enerģētika, tātad mājoklim jābūt gaišam, ja vēlamies, lai tajā strāvotu pozitīvais un lai māja būtu aizsargāta no nelaimēm. Labi, ja logos iespīd saules gaisma, kas ieplūst mājas istabās un atmirdz spoguļos un pulēto mēbeļu virsmā.

Nestrīdēties

„Gribam vai nē, taču skarbā realitāte ielaužas mūsu mājā ar priekšnieka uzkliedzienu, ar ziņām laikrakstos vai televīzijas pārraidē redzēto. Taču savas mājas ir jāsargā no tā visa, tajās nedrīkst ielaist ārējās pasaules netīrumus, negācijas,” par to, kas ir viens no likstu cēloņiem, pastāsta Dzintra Bankova.

Haotiskā mājoklī, kur ģimenes locekļi strīdas un neuzklausa nevienu, var notikt ne tikai nelabvēlīgu enerģiju sprādziens, bet šā sprādziena rezultātā savilksies vēl vairāk nelaimju. Lietas, kuras mēs nenovērtējam, bieži vien pazūd, tā var notikt arī ar mājokli, ja necentīsimies rūpēties par labās auras veidošanos tajā. „Lai izbeidzas viss nemiers, tiklīdz pārkāpjam mājas slieksni. Nelieciet sev un citiem mājās izjust spēcīgas negatīvās emocijas. Ja ļoti gribas strīdēties, dariet to laukā.”

Gariņš brīdinās

Dziedniece pastāsta, ka viens no sargiem ir mājas gars, kas dzīvojot gandrīz katrā mājoklī. Tā ir mistiska līmeņa energoinformatīva būtne, reizēm palaidnīga, bet tās galvenais uzdevums vienmēr ir sargāt māju. Centīsies atvairīt briesmas, kā māk, un reizēm tas var traucēt mājiniekus, tāpēc liekas, ka viņš varētu  būt ļauns. Tomēr tā nav – tīšuprāt tas ļaunumu nenesīs. Lai sadraudzētos, gariņš ir jāpacienā. Ja mājās ir viesi, tad tortes gabaliņš vai kāda konfektīte jānoliek maliņā arī gariņam. Tad viņš modri sekos, lai mājā neiekļūst tik tiešām ļaunas būtnes, zagļi. „Ja tas nespēs saviem spēkiem tikt galā, viņš laikus var brīdināt par nelaimi, vajag tikai uzmanīgi ieklausīties un ieskatīties zīmēs – plīstoši trauki, lietas, kas nemitīgi pazūd, visādi sadzīviski atgadījumi, kas iepriekš nav notikuši,” stāsta Dz. Bankova. Arī mājdzīvnieki, īpaši kaķi, var brīdināt par to, ja mājām tuvojas kāds nepatīkams svešinieks.

Tīrība – drošība

Māja ir jākopj ne tikai tādēļ, lai attīrītu putekļus un grīda izskatītos tīra, bet arī tāpēc, ka tieši mazgājot, kopjot telpas tiek attīrītas no negatīvās informācijas. Ūdens nomazgā ne tikai redzamos netīrumus, bet arī neitralizē negatīvo informāciju. Tā kā tuvojas Ziemassvētki,  šis ir vislabākais laiks, lai sakārtotu savas mājas enerģētiku. Līdz svētkiem vajadzētu sakopt skapjus, atvilktnes, pieliekamos, atbrīvoties no nevajadzīgām mantām. Enerģētiski māju var attīrīt, uzkopjot to ar vītolu slotiņu, visus netīrumus slaukot pāri slieksnim. Ar svētīto ūdeni, kas var būt baznīcā svētīts, dziednieka enerģētiski vai ar lūgšanām uzlādēts, nomazgā palodzes, durvju un logu rāmjus, sekcijas, spoguļu. Grīdas ūdenim var pievienot dižegļu, ciedru vai kadiķu eļļu vai terpentīnu.

Izkvēpini telpu

Mājas aizsardzībai vajadzētu veikt telpas izkvēpināšanas rituālu. Ar svecīti, pie kuras piesiets kadiķa zariņš vai attīrošie augi mārsils, vērmele, vībotne, vīgrieze, asinszāle vai nātru galotnītes, jāiet pulksteņa rādītāj virzienā pa istabām un kaktos, logu ailēs un uz durvīm ar sveces liesmiņu jāuzmet trīs krustiņi. Ar šo pašu svecīti jāaiziet līdz ārdurvīm un ap atslēgas caurumiņu jāuzvelk aplis ar krustiņu vidū. Tas viss pasargās māju no kramplaužiem, sliktiem cilvēkiem, kā arī no uguns un citām nelaimēm.

Tāpat kā ūdens, arī sāls savāc negatīvo – ja mājas kaktos sabērsim trauciņā uzstrāvotu sāli, arī tā māja būs pasargāta no sliktā. „Ja mājokļa telpas izzvanītu ar vara zvaniņu, šīs smalkās vibrācijas arī enerģētiski atbrīvo telpu no negatīvā. Tādā mājā zaglis kāju nespers,” domā dziedniece.

Zīmes mājas aizsardzībai

  • Mūsu senči, būvējot mājas, virs durvīm, uz sienām, logu ailēs ievilka zīmes, kas aizsargāja māju. Šādas sargzīmes varam iezīmēt arī mūsdienās
  • Krustiņa zīme ir šķērslis pret ļauno, to parasti iezīmē pie durvīm un logiem, lai pa tiem neierāpjas sliktais
  • Trīsstūris ir cilvēka labvēlības un mīlestības pilnas attieksmes simbols. Šāda zīme mājās vairo labo
  • Spirāle un kamoliņš, kas ritinās uz āru, ir gudrības simbols, ja to iezīmē sarkanā, melnā vai baltā krāsā, tā ir spēcīga atvairoša zīme, sargā cilvēku
  • Šīs zīmes var iešūt arī palagos un dvieļos, kā to darīja kādreiz
  • Mājas aizsardzībai var izveidot amuletiņu. Jaunā adatā iever 22 cm garu baltu diegu, to sasien ar trim mezgliem. Pēc tam ar adatu velk gar ārdurvju stenderi un saka: „Šī adata stāv sardzē un atvaira visus ienaidniekus.” Pēc tam adatu iesprauž stenderes augšpusē un atstāj