Vika Pārkere. Dažādās pasakas

Apraksts par autori un viņas daiļradi

50 Utterly Silly Stories

"50 Utterly Silly Stories" ir brīnišķīgi izklaidējoša muļķīgu pasaku kolekcija bērniem no 5 gadu vecuma. Ar muļķīgu shenaniganu, ļauniem jokiem un jautru gājienu mielošanos, humoristiskas ilustrācijas visā pilnībā veido šīs asprātīgās grāmatas pavadījumu. Katrā no piecām tematiskajām sadaļām ir desmit stāsti, kas ietver trikus un Tomfoolery, Sillies un Simpletons un Baffled Putni un Bamboozled Beasts. Ietverti nonsensi stāsti no Edvarda Lēva un Lūisa Kerola, kā arī Redjarda Kiplinga, Endrū Langa un Džozefa Džeikoba stāstiem. Lasītājiem, kuriem nepieciešama ķiķināšana, pilnīgi izbaudīsit šo brīnišķīgi muļķīgo, lielo stāstu krājumu.

https://www.amazon.co.uk/Utterly-Silly-Stories-512-page-fiction/dp/1848106572/

Par autori.

Vika (Viktorija) Pārkere uzauga Birmingemā kopā ar māmiņu, kura varēja sajust labākās grāmatas bibliotēku plauktos desmit soļu attālumā. Viņa mācījās angļu valodu Oksfordā, pēc tam strādāja par bērnu grāmatu redaktoru, pirms atgriezās "Brum" rakstīt.

Vikas publicētajās grāmatās ir iekļautas: Girls Only (Hodder), Amazon, kas ir visvairāk pārdoto jauno pieaugušo cilvēku grāmatu klāstā.

Viņa ir uzrakstījusi ne fantastikas nosaukumus par daudzām citām tēmām; bilžu grāmatas, ieskaitot Bearobics, illus. Emily Bolam (Hodders) un The Yo-Yo King, illus. David Whittle (OUP); feiri pasaku stāsti, tautas pasakas, Bībeles stāsti, mīti, leģendas un fabulas (Miles Kelly); oriģināli īsie stāsti (Macmillan); biogrāfijas (Heinemann); un skaņu grāmatas (Collins).

http://anneclarkliteraryagency.moonfruit.com/vic-parker/4592651702