Video meitene Ai. Denei Shoujo Ai

Anime 1992. gads, režisors Mizuho Nišikubo

Joutu Motruti var pieskaitīt tipiskiem neveiksminiekiem, to apstiprina arī tas fakts, ka viņa slepenā mīlestība, mīļā un labā meitene Moemi atzīstas, ka līdz ausīm ir iemīlējusies viņa labākajā draugā. Sanervozējies puisis klīst pa naksnīgo pilsētu, te viņa uzmanību piesaista pēc skata dīvains videokasešu veikals. Jouta kādu laiku domā, taču tad nolemj nopirkt kaseti sekcijā „Pieaugušajiem”. Skaistule uz vāka viņam mīļi smaida, solot pasargāt no visām bēdām un skumjām.

Izīrējis kaseti, jaunais cilvēks dodas mājās, taču tur notiek kaut kas neiedomājams. Tikko viņš apsēžas un gatavojas skatīties kaseti, notiek īssavienojums. Pelēka ekrāna vietā, Jouta redz, ka no televizora izlien laukā tā pati skaistule. „Videomeiteni” sauc Ai Amano un viņa ir atnākusi, lai sakārtotu jaunā cilvēka dzīvi. Viņa, nevien uzvedas dīvaini, bet arī iemīlas puisī, kas viņai ir kategoriski aizliegts. Ai un Juote piedzīvojumi ir garantēti, taču vai viņi spēs saglabāt savas jūtas, izejot visus pārbaudījumus?

http://seasonvar.ru/serial-9181-Aj__devushka_s_kassety.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Video_Girl_Ai

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt0105748/

2018. gada aktierfilma.

https://mydramalist.com/26176-denei-shojo-video-girl-ai-2018

Filmas treileris.

https://www.crunchyroll.com/anime-news/2018/01/03-1/original-manga-author-draws-video-girl-ai-new-one-shot-story-for-weekly-young-jump

Ilustrācijas.

http://www.leospage.de/animemanga/vgaijump.htm