Trīskrāsu zvaigznītes. Mitsuboshi Colors

Karātavu humora pilns anime par trīs draudzenēm - jaunāko klašu skolniecēm, kuras savā pilsētiņā ir izdomājušas cīņas klubiņu par taisnību. Atceramies, ka auto marka 'Micubiši" nozīmē "Trīs kristāli". Režisors Kavamura Tomojuki. 2018. gads.

Stāstiņi no trīs nešķiramu draudzenīšu - jaunāko klašu skolnieču dzīves, kuras Ueno pilsētiņā visiem ir pazīstamas kā "Trīskrāsu zvaigznītes". Viņu dzīves ir piedzīvojumu pilnas, kompānijā ar kaķi Pulkvedi Monohromu - tā pēc, ka viņš ir līdzīgs pandai. Meiteņu izdomātā, slepenā organizācija, nereti, par spīti visiem pieaugušo aizliegumiem, mēģina aizstāvēt pilsētu no dažādām briesmām, ko parastie mirstīgie nemaz neredz.

Trīs draudzenes ir: visai apzinīgā, bet ļoti raudulīgā Jui, neveiklus momentus mīlošā, enerģiskā Sačana un datorspēļu fane, kura tomēr nav izspēlējusi nevienu līdz galam, mazā sadiste Kotoha. Kā jau teicu, visas trīs ir apvienojušās ueno pilsētiņas aizstāvju vienībā "Trīskrāsas zvaigznītes", vēl viņas rūpējas par pieklīdušu kaķi Pulkvedi, kas ļoti līdzīgs pandai. Protams, ka trijotnei ir slepens štābiņš.

Draudzeņu izdomātā organizācija regulāri satiek vietējo policistu Saito, kurš bieži cieš no meiteņu pārāk aktīvās darbošanās. Nav brīnums, jo viņas mēģina aizsargāt pilsētiņu no briesmām, ko redz tikai pašas. Tāpēc katra diena viņām ir piedzīvojums.

https://yummyanime.club/catalog/item/trehcvetnye-zvezdochki

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mitsuboshi_Colors

Vēl krieviski.

https://shikimori.one/animes/35078-mitsuboshi-colors

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/35078/Mitsuboshi_Colors

Viki lapa.

https://mitsuboshi-colors.fandom.com/wiki/Mitsuboshi_Colors_Wiki

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt8075454/

Mangu lapa.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Manga/MitsuboshiColors

6 līdzīgi anime.

https://honeysanime.com/6-anime-like-mitsuboshi-colors-recommendations/

Anime lapa.

https://anilist.co/anime/98439/Mitsuboshi-Color