Tatjana Zamirovska. Nejaušo skaitļu zeme

Tatjana Zamirovska ir populāra blogere, mūzikas kritiķe, dzīvo Minskā, nodarbojas ar gonzo-žurnālistiku neatkarīgos izdevumos, radio spēlē džaza plates un raksta dīvainus, šausmīgus, smieklīgus, absurdus un ļoti patiesus stāstus. Viņa ir dzimusi 1980. gadā, Borisovas pilsētā, Minskas apgabalā, Baltkrievijā, kur kādreiz ir dzīvojis Hitlers, bet Napoleons cietis galīgo sagrāvi. Pieder paaudzei, ko izaudzējis žurnāls "Tramvaj".

No 1997. gada dzīvo Minskā, nodarbojas ar mūzikas žurnālistiku (kaut ar jau sen vīlusies žurnālistikā), laiku pa laikam raksta disertāciju, tās virsrakstā slēpjas asiņains vārds "diskurss", reizēm raksta šausmīgas pasakas un mīļus stāstus, kādu laiku strādā par dažādu baltkrievu žurnālu redaktori, ja tie sākas ar burtu "D" ("Džaz-Kvadrat", "Doberman" utt.).

Kā literāte viņa parādījās tādu kulta, tagad jau mirušu žurnālu "НАШ" (Dņepropetrovska) un "Krokodil" (Maskava), kā arī nemaz ne kulta, toties dzīvā žurnālā "vinah". Viņa veido džezam veltītus raidījumus izdomātā poļu radio, brauc uz tuvām un tālām valstīm uz visādiem koncertiem, savām acīm ir redzējusi pusi no "bītlu" grupas (Polu Makartniju pat vairākas reizes!) un joprojām pārdzīvo traģisko dueta "Coil" izjukšanu. Katru gadu, nezin kāpēc brauc uz Budapeštu. Bērnībā sapņoja kļūt par Prigovu, Petruševsku, Marinu Moskvinu [Atvainojiet! Nav ne jausmas, kas tie ir! - t. piez.], vai vismaz par Dēvidu Bovi, taču nesanāca. Varbūt kādreiz, vēlāk sanāks.

https://www.livelib.ru/author/300192-tatyana-zamirovskaya

Grāmata.

Paralēlā realitātē šie 23 stāsti varētu kļūt par pašu baisāko un metafiziskāko "Melnā spoguļa" sezonu. Kas notiek, ja cilvēki reinkarnējas atpakaļ laikā veseliem klasteriem? Vai mēs dzīvojam alternatīvā Visumā, kur ASV prezidents ir Donalds Tramps? Vai jūs kādreiz esat spēlējuši "Mafiju", kur nogalina pa īstam? Vai var Pastardienas pārbaudījumus nodot, kā eksternam dzīves laikā? Kas būtu, ja Dēvids Bovijs īstenībā nav miris, bet Jozefu Boisu aprūpēja, nevis Krimas tatāri, bet meitenes-pusaudzes no vasarnīcu piepilsētas? Nodzīvojusi dažus gadus Ņujorkā, Tatjana Zamirovska ir sarakstījusi grāmatu par pieaugšanu, vardarbību un nevarēšanu runāt - atbildes te nav, taču ir telpa jūsu pašu jautājumiem pasaulei.

https://www.livelib.ru/book/1003279155-zemlya-sluchajnyh-chisel-rasskazy-tatyana-zamirovskaya

Autores stāsts "Tibetas pa pusei mirušo brošūra".

https://snob.ru/entry/161850/

Autores raksti un stāsti.

https://kyky.org/search_tag?tag=%D0%A2%D0%B0%D1%82%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D0%B0_%D0%97%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F

Intervija.

http://abajour.by/2017/05/17/tatiana-zamirovskaya-mehanika-perehoda-mezdu-mirami/