Sprādziens. Btooom!

2012. gada anime, ka visdrīzāk ir radīts "Bada spēļu" iespaidā. Ārprāts, bet no "Bada spēļu" oriģināla iznākšanas jau ir pagājuši 11 gadi. Liekas, ka tas bija tik nesen. Režisors Vatanabe Kotono.

Jauns cilvēks Rjuta Sakamoto ne visai mīl reālo dzīvi. Kas tajā vispār ir labs? Draugu viņam nav, ar māti arī attiecības nav labas, māte vislaik viņu zāģē, ka viņam nav darba. Spiež to meklēt. Tieši tāpēc viņš ar galvu ieracies tiešsaistes spēlē, kur puisis ir tāds kā supermens un regulāri ieņem pirmās vietas spēlētāju reitingā. Redzēta aina, vai ne? taču kādā brīdī reālā dzīve apmainās vietām ar virtuālo, un Sakamoto pamostas nevis savā, ērtajā gultā, bet ua kādas salas, kur eksistē tikai viens likums: vai nu nogalināsi tu, vai nogalinās tevi. Tagad jaunajam cilvēkam vajadzēs noskaidrot to, kurš ar viņu ir tik cietsirdīgi pajokojis, pie reizes cīnoties par izdzīvošanu.

http://seasonvar.ru/serial-5163-Btuuum_.html

Otrā galvenā varone ir Emīlija Himiko, arī onlaina spēles fane, turklāt virtuālajā pasaulē - Rjutas sieva, vidusskolniece, kura reālajā spēles pasaulē sākumā Rjutu pat nepazīst.

Seriāls ir ļoti nežēlīgs un noteikti 18+ Nosaukums liecina, ka reālo spēlētāju ieroči ir tikai dažāda veida granātas. Varbūt vēl kas, tikai ne šaujamie. Vismaz sākumā tā izskatās.

https://en.wikipedia.org/wiki/Btooom!

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/14345/Btooom

Viki lapa.

https://btooom.fandom.com/wiki/Btooom!_(series)

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2329220/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=14418

Anime-planēta.

https://www.anime-planet.com/anime/btooom

Anime tīmeklis.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=14418