Šons Islijs. Viesnīca "Ceļotājs". The Hotel Between

Apraksts par autoru un viņa grāmatu

Dvīņus Kemeronu un Kesu audzina vecmāmiņa: viņu māte ir mirusi, bet tētis - pazudis. Tagad kemam ir trīspadsmit gadi un viņa galvenais sapnis ir - atrast tēvu, atmiņai par viņu ir palicis tikai viens noslēpumains talismans.

taču zēns nekad nevarētu iedomāties, ka attēlu no sava talismana viņš ieraudzīs uz noslēpumainas viesnīcas durvīm, kas nezin kā ir parādījies viņa klusajā pilsētiņā.

Tagad kems ir pārliecināts, ka viņa tēvs ir kaut kā saistīts ar "Ceļotāju", vai varbūt pat ir pazudis kādā no tā noslēpumainajām istabām.

Viesnīca ir bīstamu noslēpumu pilna. ja viesis neuzmanīsies, tad viņa ceļojums var beigties, pat nesācies...

https://www.labirint.ru/books/705824/

Angliski.

https://www.goodreads.com/book/show/34871978-the-hotel-between

Sean Easley ir vidēja vecuma fantāzijas piedzīvojumu sērijas THE HOTEL BETWEEN autors no Simon & Schuster BFYR.

Šons ir dzimis un audzis Teksasas ziemeļdaļā, taču viņam nekad nav piederējis kovboju zābaku pāris vai desmit galonu ietilpības cepure. Tomēr viņš noteikti var pateikt, kur atrast šīs lietas.

Šodien Šons ir pilnas slodzes rakstnieks un raksta grāmatas savā mazajā birojā Teksasā, kur viņš dzīvo kopā ar sievu un dēlu. Te var būt, vai nav iesaistīti divi suņi un kaķis.

Kad viņš neraksta pasaules mēroga piedzīvojumu stāstus, Šons ir atrodams pārbaudot fiktīvas pasaules grāmatās, TV un videospēlēs. Viņam ir garlaicīgi dzīvot tikai vienā pasaulē, un viņš priecājas, ka tik daudzi citi ir dalījušies savējā ar viņu, lai viņš nevarētu no garlaicības izkrist no krēsla.

https://www.goodreads.com/author/show/16733102.Sean_Easley