Sintija Henda, Džodija Midouza, Brodija Eštone. Mana lēdija Džeina

autoeu daiļrades apskats

Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton. My Lady Jane

Jaunais Amnglijas karalis ir nāvītgi slims. Viņa pēdējā vēlēšanās - noskūpstīt jauku meiteni. Taču vispirms ir jāizprecina sešpadsmit gadu veco māsīcu, lai parūpētos par valsts nākotni. Džeinai Grejai patīk brīvība un viņa negrasās stāties laulībā ar nepazīstamu cilvēku, ko izvēlējies Eduards. Viņa ir liela grāmatu mīļotāja, viņai daudz interesantāk ir iegrimt kārtējā "Biešu audzēšanas pilnās vēstures" sējumā. Gigords dadlijs ir tas pats Džeinas līgavainis. Rītausmā viņš pārvēršas par zirgu, bet vakarā atkal pieņem cilvēka izskatu. Galmā vienmēr ir nodevēji un tie, kuri vērpj intrigas. Eduards, Džeina un Gifords tiks ievilkti viltīgā sazvērestībā, kas viņiem būs jāatklāj. No tā ir atkarīgs visas karaļvalsts liktenis.

https://www.livelib.ru/book/1003033759-moya-ledi-dzhejn-sintiya-hend

Sintija Henda.

Sintija Henda uzauga Aidaho. Dzīmusi Boisā. Pašlaik viņa dzīvo Dienvidkalifornijā ar vīru un diviem maziem bērniem. Lasa lekciju kursus universitātē. Bestselleru autore - sērija "Ne no šīs Zemes", kas publicēta 2011. gadā.

https://www.livelib.ru/author/309851-sintiya-hend

Mājas lapa. Cita nedaudz informācija.

Es esmu New York Times bestselleru autore dažām jauno pieaugušo grāmatām: the Unearthly trilogy, The Last Time We Say Goodbye, My Lady Jane, My Plain Jane, The Afterlife of Holly Chase un, kas vēl būs:  The How and The Why, visas izdotas HarperTeen. Es dzīvoju Boise, Idaho kopā ar vīru, kurš arī raksta, diviem bērniem, diviem kaķiem, vienu traku suni un ļoti daudziem iedomu draugiem. Info par manām grāmatām var atrast manā grāmatu lapā.

http://www.cynthiahandbooks.com/

Džodija Midouza.

Džodija Midouza dzīvo Shenandoah Valley, Virdžīnijas štatā kopā ar vīru, kaķi Kippy un lielu skaitu sesku. Bērnībā viņa sapņoja kļūt vai nu par astronauti, vai rakstnieci.

https://www.livelib.ru/author/332713-dzhodi-midouz

Mājas lapa.

Jodi Meadows vēlējās būt sesks, kad izaugs, viņa nespēj sevi kontrolēt  attiecībās ar dziju, tinti vai kosmosu. Viņai tomēr izdodas rakstīt grāmatas. Viņa ir triloģijas INCARNATE, ORPHAN QUEEN diloģijas un FALLEN ISLES triloģijas (HarperCollins / Katherine Tegen) autore, kā arī  New York Times bestselleru MY LADY JANE un MY PLAIN JANE (HarperTeen) līdzautore. Viņa dzīvo Virdžīnijas laukos.

http://www.jodimeadows.com/

Brodija Eštone.

«Mani vecāki pārāk aizrāvās ar sengrieķu mitoloģiju, var pat teikt, bija «traki» ar to. Tā kā es izaugu ar patiesu ticību, ka pēdējās modes tendences iedvesmoja Afrodīte, bet labai sarunai vajadzēja sākties ar «kādam mitoloģiskam tēlam tu visvairāk līdzinies?». Neskatoties uz savu sociālo nepiemērotību, es satiku lielisku vīru, kurš amatu apvienošanas kārtībā bija arī mans pirmais lasītājs. Es ieguvu žurnālistikas bakalaura grādu Jutas Universitātē un maģistra grādu starptautiskajās attiecībās Londonas ekonomikas skolā. Pašreiz es, mans vīrs un mani divi mazie dēli dzīvo Jutas štatā. Starp citu, mazulīši joprojām nesaprot, kāpēc es visu laiku sēžu pie datora». varbūt tas ir labāk, jo man neviens netraucē radīt. 2012. gadā iznāca mans debijas romāns  — «Meitene ar nakts aromātu» — pirmais ciklā «Apakšējā pasaule». Tas stāsta par meiteni Nikiju Beketu — meiteni, kas pabija pazemes pasaulē, kas pazīstama ar nosaukumu Apakšejā. Viņa spēja no tās izkļūt: atgriezties pie savas vecās dzīves, savas ģimenes, sava jaunā cilvēka. Taču ne uz ilgu laiku. Nikijai ir tikai seši mēneši līdz tam, kad viņu sūtīs atpakaļ, šoreiz uz visiem laikiem.  

https://www.livelib.ru/author/332999-brodi-eshton

Blogs.

http://brodiashton.blogspot.com/p/about-me.html