Sinda Viljamsa Čaima. Dēmonu karalis

Stāsts par grāmatu un tās autori

The Demon King

Vēsturi raksta uzvarētāji. Īstenībā ļaundari nav nemaz tik slikti, bet varoņi ir mazāk cēli, kā mums stāsta.

Pirms tūkatoš gadiem žilbinošā karaliene Hanaleja atbrīvoja visas Septiņas karalistes no šausmīgā Dēmonu karaļa. Taču vai īstenībā viss bija tā?

Vēsturei ir tendence atkārtoties, mūsu acu priekšā atkal  risinās cīņa starp dinastisko princesi Raisu un bijušo bandu vadoni Hanu.

Ko nesīs viņu cīniņš? Vai viņi spēs nogriezties uz miermīlīgāku ceļu vai arī šoreiz Septiņas karalistes gaida galīga bojāeja?

 https://www.labirint.ru/books/715123/

Reiz Hens Alisters notver trīs jaunus burvjus, kuri kur uguni svētajā Hanali kalnā. Hens atņem augstākā burvja dēlam Mihejam Bajaram amuletu, lai pārliecinātos, ka puika neizmantos to pret viņu. Kādreiz amulets ir piederējis Dēmonu karalim, kurš pirms tūkstoš gadiem gandrīz iznīcināja pasauli. Ar tik spēcīgu maģisku priekšmetu savā īpašumā, Hens zina, ka Bajari nekad neapstāsies, lai to atgūtu.

Pa to laiku princese Raisa ana'Marianna risina savas problēmas. Viņa tikko ir atgriezusies galmā, trīs gadus pavadot braucienos un medībās ar tēva ģimeni. Raisa cenšas būt līdzīga leģendārajai karalienei-karotājai Hanali, kura nogalināja dēmonu karali un izglāba pasauli. Taču, izskatās, ka viņas mātei ir citas domas par viņas nākotni - plani, kuros ietilpst pielūdzējs, kas ir pretrunā ar visu, kas balsta Karalisti.

https://fantlab.ru/work223393

Sērijā mūs gaida tālākie notikumi romānos: "Karaliene trimdā", "Pelēko vilku tronis", "Sārtais kronis"...

Autore.

New York Times bestselleru autore Cinda Williams Chima nāk no senas zīlnieku, mūziķu un pasaku stāstnieku dinastijas. Vidusskolā viņa sāka rakstīt mīlestības romānus, kurus bieži konfiscēja viņas skolotāji.

Viņas Heir Chronicles sērijā (maģija ienāk mūsdienu Ohaio) ir iekļauti romāni: "The Warrior Heir The Wizard Heir" . "The Dragon Heir The Enchanter Heir" un "The Sorcerer Heir".

Chima Seven Realms sērija, kas iesākās ar "The Demon King" 2009. gadā; tālāk seko "Karaliene trimdā" 2010. gadā. "Pelēkā vilka tronis" 2011. gadā un "The Crimson Crown" (2012. gads).

Viņas "Shattered Realms" kvartetā ietilpst "Flamecaster" (2016), "Shadowcaster" (2017), "Stormcaster" (2018) un "Deathcaster", kas paredzēta 2019. gada 5. martā. [Droši vien jau izdota.]

Chima ir Case Western Reserve universitātes un Akronas universitātes absolvente. Chima ir bijusi semināra vadītāja, paneļdirektore un lektore konferencēs, tostarp Ziemeļ-Ohio SCBWI konferencē,  the Western Reserve Writers’ Conference un Pasaules fantāzijas konventā. Viņa bieži runā ar jaunajiem rakstniekiem un lasītājiem skolās un bibliotēkās visā valstī.

Chima dzīvo Ohaio kopā ar savu ģimeni un vienmēr strādā pie sava nākamā romāna.

https://www.goodreads.com/author/show/125308.Cinda_Williams_Chima