Simfogīrs: Kaujas princešu dziesma Senki Zesshou Symphogear

2012. gada anime seriāls (2. sezona - 2013. 3. sezona - 2015. 4. sezona - 2017. 5. sezona - 2019.) vairākās sezonās. Režisors Tatsufumi Tamagawa.

Nākotnē Zemei draud dīvaini radījumi Noizi, kas pārvērš organiskās vielas ogleklī. Atnācējus nespēj iznīcināt nekas, taču cilvēcei ir vienīgā cerība, meitenes, kuras ar dziesmas palīdzību aktivizē senus kristālus un ietērpjas neiznīcināmās simfobruņās.

Taču kristālu nav daudz, piemērotu kandidātu - vēl mazāk, pat nepalīdz meklēšanas programma, ko palaiž Japānas valdība. Ilgu laiku ar noziem cīnās Cubasa Kadzanari un Kanade Amo, kuras kļūst slavenas kā zvaigžņu duets "Divi spārni". taču kārtējā koncerta laikā, mūzikas akadēmijai uzbrūk noizi un Kanade ir spiesta upurēt sevi meitenītes dēļ, kura nespēja laikus evakuēties.

Viņu sauc Hibiki Tatibana, viņa spēja izdzīvot un pēc pāris gadiem noskaidrojas, ka Kanade artefakts ir nokļuvis viņas ķermenī, kas ļauj arī viņai aktivizēt pašas sinfobruņu versiju. Uzzinājusi par to, Hibiko cieši nolemj atdot parādu un pieslēgties savas dzimtenes aizstāvēšanai. Cubasa sākumā pat domāt negrib par jaunu pārinieci, taču drīz viņai nākas mainīt lēmumu. Tā atdzimst "kaujas princeses", kuru piedzīvojumus mēs drīz redzēsim.

http://seasonvar.ru/serial-5891-Simfogir_-_Pesn__boevyh_printcess.html

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Symphogear

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/11751/Senki_Zesshou_Symphogear

Viki lapa.

https://symphogear.fandom.com/wiki/Symphogear

Anime lapa.

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Anime/SenkiZesshouSymphogear