Sāra Prineasa. Fantāzijas autore

Jauna autore un viņas grāmata

Mājas lapa.

http://sarah-prineas.com/

Maģijas zagļa sērija.

http://sarah-prineas.com/books/the-magic-thief/

Vinterlinga sērija.

http://sarah-prineas.com/books/winterling/

Maģijas zagļa sērijas 1. grāmata, lasīt krievu valodā.

http://knizhnik.org/sara-prajnis/pohischennaja-magija

Konns ir bezpajumtnieks un kabatzaglis. Velmetas ielās viņš izdzīvo pateicoties meistarīgai spējai aptīrīt citu kabatas un varēšanai attaisīt jebkuru slēdzeni. Reiz tumšā, lietainā, aukstā naktī sev par nelaimi (vai laimi) viņš ielien brīnumdara Neveri kabatā un nosper viņa maģisko akmeni! Akmens aizsardzībai vajadzēja zēnu nogalināt, taču viņš... paliek dzīvs un vesels! Neveri nolemj ņemt zēnu par palīgu. Pa to laiku Velmetā paliek arvien mazāk maģijas. Ja viss tāpat turpināsies, maģija vispār izzudīs. Izskatās, ka Konns, bijušais kabatzaglis var situāciju mainīt. Ja nu viņš nav parasts zaglis...

Krievu valodā viņas uzvārdu raksta nepareizi "Prainis". Viņas uzvārdam ir grieķu izcelsme. Tulkojumā "Prīmula". Pareiza izruna ir te:

https://www.teachingbooks.net/pronounce.cgi?aid=8612

Autore dzīvo ASV Aiovas štata laukos. Raksta viņa parasti uz galda virtuvē. Raksta viņa ar datoru, ko nosaukusi par Pipu. Viņas vīrs esot traks zinātnieks. Viņai ir divi bērni un viens kaķis Feather, kā arī suns Fin. Vēl viņai ir bars cāļu un nikns gailis.

Viņas dzimtene ir Konektikuta, Limas pilsēta. Koledžā viņa ir gājusi Minesotā un viņa ir doktore (PhD) angļu literatūrā. Pirms "Maģijas zagļa" viņa ir sarakstījusi daudzus fantāzijas stāstus pieaugušajiem, bet tad pārorientējusies uz grāmatām pusaudžiem un bērniem. Tas viņai sagādā prieku. Vēl viņai ļoti patīk pūķi, viņai ir vesela pūķu figūriņu kolekcija un pat pūķa tetovējums.

Nav brīnums, ka viņas jaunākā grāmata "Dragofeli" stāstīs par pūķiem. Iznāks martā.

„Zagļa” pirmā grāmata iznāca 2008. gadā.