Sāra Māsa. Stikla tronis

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Ērkšķu un rožu karaliste.

Vai deviņpadsmit gadus vecā Feira varēja zināt, ka milzīgais vilks, kuru meitene nogalināja medībās, patiesībā ir pārveidots feiri. Atmaksa nebija ilgi gaidāma. Viņai vai nu jāmaksā ar savu dzīvi, vai arī jāpārceļas pāri sienai - maģiskai neredzamai barjerai, kas atdala mirstīgo īpašumus no Pritianijas, feiri valstības. Feira izvēlas otro. Tamlins, tās pils īpašnieks, kurā meitene nokļūst, nav vienkāršs feiri, viņš ir Pavasara galma augstākais valdnieks, tas ir viens no spēcīgajiem galmiem, kurā sadalīta karaļvalsts. Tiklīdz Feira uzzina noslēpumu: ļaunie spēki izliek burvestības uz Pavasara galmu un viņa patronu Tamlinu, kuru tikai mirstīga meitene var noņemt ...

Pirmo reizi krievu valodā, pirmā jaunas sērijas grāmata!

Dusmu un miglas karaliste.

Feira vairs nav tik vienkārša mirstīgā meitene, kāda bija cilvēku zemēs. Šeit, Pritianijā, viņa ieguva nemirstību, attīstīja maģiskās spējas, viņas mīļākais ir Pavasara galma augstākais valdnieks, un drīz notiks viņu kāzas. Bet reiz viņa noslēdza vienošanos ar Nakts galma valdnieku un viņai ir pienākums katru mēnesi pavadīt nedēļu kaimiņu valdījumos, kam ir ļauna reputācija. Tikmēr Miega valstības kungs, ilgstošs Pritianijas un cilvēku pasaules ienaidnieks, gatavojas iebrukumam viņu zemēs. Viņa rokās ir spēcīgs artefakts, kas savulaik deva dzīvību visai pasaulei un spēj atdzīvināt mirušos. Tikai Dvesmas grāmata var stāties pret tās spēku, un Feira dara visu iespējamo un neiespējamo, lai iegūtu grāmatu.

Pirmoreiz krievu valodā Sāras J. Māsas romāna “Ērkšķu un rožu karaliste” turpinājums!

Spārnu un drupu karaliste.

Tamlins, Pavasara galma augstākais valdnieks, ir sazvērestībā ar Miega valstības valdnieku, kurš bija pulcējis spēkus, lai sagrābtu un pakļautu visu Pritāniju savai varai. Karaļa armijas gatavojas iebrukt feiri zemēs. Apveltīta ar maģiskiem spēkiem un iegūstot nemirstību, Feira aiziet no Nakts galma, saprotot, ka šajā situācijā viņas bezdarbība ir līdzīga nāvei. Bet kuram no augstākajiem valdniekiem, kurš ir iesprūdis ilgstošās pretrunās, viņa tagad var uzticēties? Kur viņai vajadzētu meklēt sabiedrotos? Viena lieta paliek Feirai: lai saglabātu Pritiania, aust melu tīklu, nododot savu dabu ...

Pirmoreiz krievu valodā Sāras J. Maasas romānu “Ērkšķu un rožu karaliste” un “Dusmu un miglas karaliste” turpinājums no sērijas par Feiras piedzīvojumiem.

Spelgoņas un zvaigžņu gaismas karaliste

Karš ir beidzies, Pritanijā iestājās miers. Tiek iznīcināti Miega karalistes valdnieka viltīgie plāni, sazvērestībā ar Tamlinu, Pavasara galma augstāko valdnieku. Šķiet, ka nekas nevar aizēnot uzvarētāju priekus, un cilvēki tiksies gaidāmajos Ziemas saulgriežos, nebaidoties no tumšo spēku sitieniem. Ir pāragri atpūsties uz mūsu lauriem. Ziemeļos, Ilīrijas kalnos, kur atrodas spārnoto karavīru nometnes, norisinās sacelšanās. Un Feirai un Risandam, Nakts galma augstākajiem vadītājiem, ir jādara viss iespējamais un neiespējamais, lai novērstu asiņaino slaktiņu.

Vētru impērija

Troņa mantiniece, uguns dievietes pēcnācēja, pasaulē spēcīgākā slepkava, divdesmit gadus vecā Selēna Sardotina ar vārdu Aelina Galatinija, klejo pa visu pasauli, meklējot sabiedrotos cīņā pret tumšo valdnieku Eravanu. Viņa ir vienīgā, kas joprojām spēj pretoties tirānam, kurš nolēma piepildīt pasauli ar saviem monstriem. Bet vai meitene var zināt, ka Erivans, lai saglabātu savu varu, vērsīs visu viņas pagātni pret Selēnu ...

Slepkavas asmens (krājums)

Ja esat lasījis Sāras J. Māsas debijas grāmatu The Glass Throne, jums nav jāiepazīstina ar viņas varoni, astoņpadsmit gadus veco Selēnu Sardotinu, slavenāko sievieti slepkavu visā Adarlas karaļvalstī. Šajā grāmatā jūs atradīsit viņas jaunos piedzīvojumus. Kopā ar Selēnu jūs dosities uz pirātu galvaspilsētu Galvaskausu Līci (Skulls Bay), nokļūsit drausmīgajā Sarkanajā tuksnesī, Kluso slepkavu cietoksnī, saķersieties sīvā duelī ar pazemes pasaules vadītāju. Mēs apsolām, ka jums nebūs garlaicīgi.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo izdevumu ar nosaukumu “Tiesības atriebties”, grāmatā iekļauts jauns rakstnieces garstāsts, kas pirmo reizi izdots krievu valodā.
Rītausmas tornis

Adalānas karaliskās sardzes kapteinis un tuvākais Selēnas Sardotinas draugs Šaols Estfols kaujā ar dēmoniem, kuri ieņēma karaļvalsts galvaspilsētu un iznīcināja stikla pili, gūst nopietnus ievainojumus. Vienīgais, kas viņam var palīdzēt, ir ceļojums uz tālo Attiku - spēcīgas impērijas galvaspilsētu, kur augstā tornī dzīvo izveicīgi dziednieki, kas var darīt brīnumus. Turklāt Šaolam ir vēl viens uzdevums - grūtā situācijā pārliecināt dienvidu kontinenta valdnieku apvienoties ar viņu aliansē pret dēmoniem un sniegt atbalstu kaimiņiem. Pretējā gadījumā tumsa kritīs ne tikai uz Erielu, bet aptvers visas zemes un kontinentus.

Pelnu karaliste. Sabiedrotie un pretinieki. Dievi un Vārti

Erileja ir briesmās. Dēmonu karalis Eravans iemetis kontinentu haosā. Selēna Sardotina un tagad arī Terrasenas karaliene Aelina Galatinija, kura apsolīja glābt savus ļaudis, kļūst par dēmonu klana karalienes Maeva upuri. Feijas valdniece sagūstīja Aelīnu un ieslodzīja dzelzs zārkā. Maevas mērķis irizdabūt no gūsteknes ziņas, kur atrodas Verda atslēgas, seni artefakti, kas atver vārtus starp dēmonu pasauli un cilvēku pasauli. Bet, ja gūstekne padodas un atslēgas nonāk Maevas rokās, dēmonu pūļi satrieks pasauli un visus tos, kas ir dārgi Aelinai, sagaida nenovēršama nāve. Apziņa par to dod viņai spēku, un viņa nolemj veikt ārkārtējus pasākumus ...

Pirmo reizi krievu valodā slavenās sērijas noslēguma grāmata!

Ēnu karaliene.

Selēna Sardotina, Terasenas troņa mantiniece, dievu iemīļotā, fe tautas pēcnācēja, pasaules labākā sieviete-slepkava, ar svešu vārdu atgriežas Adarlanas karalistes galvaspilsētā, lai turpinātu cīņu ar tirānu karali, kurš paverdzināja savu valsti. Selēnas ierocis ir ne tikai uzticams asmens, viņa spēj kontrolēt maģiju. Bet maģija pameta Erilejas kontinentu, un pirmais, kas Selenai bija jādara, bija atbrīvot aizliegtos spēkus, kas viņai varēja palīdzēt taisnīgā cīņā.

Pirmo reizi krievu valodā, jaunā sērijas grāmata!

Kaķsieviete. Dvēseļu laupītāja

Kad pelīte nav mājās, kaķene nosūta tai savus sveicienus.

Betmens dod Kaķsievietei vietu uz skatuves. Cik dzīvību šim kaķim - neviens nezina ...

Jaunā Selīna Kaila, kura uzaugusi Īstendas graustos, pēkšņi pazūd – lai divu gadu laikā atkal parādīties pilsētā, bet jau ar Holija Vanderisas vārdu, noslēpumainas bagātnieces vārdu. Viņai ir lemts spēlēt nozīmīgu lomu Gotemas liktenī.

https://iknigi.net/avtor-sara-maas/

Par autori.

Amerikāņu rakstniece Sāra Maasa dzimusi 1988. gadā. 5. martā Ņujorkā. Sāra bērnību pavadīja Manhetenas Augšējā Vestsaidā, un ļoti bieži meitene mīlēja apmeklēt Dabas vēstures muzeju un seno Nūbijas templi Denduru, bet vakaros vecāki viņu aizveda uz Metropolitēna operu, iedvesmojot operas un baleta mīlestību. Vidusskolā Sāra bija pazīstama kā “fabulu stāstniece” un savu pirmo romānu sāka rakstīt 16 gadu vecumā. Tas būtībā bija bērnu pasakas “Pelnrušķīte” pārveidošana. Galu galā, kā pasaka rastos, ja Pelnrušķīte būtu slepkava un nāktu uz balli nevis dejot ar princi, bet gan viņu nogalināt? Vēlāk šīs meitenīgās fantāzijas tika atspoguļotas episkajā fantāzijā “Stikla tronis”. 2002. gada aprīlī Sāra sāka ievietot gaidāmā romāna ierakstus (ar nosaukumu “Stikla karaliene”) topošajiem autoriem paredzētajā vietnē. Saņēmusi vairākas pozitīvas atsauksmes, meitene tagad regulāri izliks tīklā arvien vairāk jaunu iztēles nodaļu. Pēc sešiem gadiem “Stikla tronis” kļuva par visplašāk lasīto grāmatu vietnes vēsturē, un to ir pārskatījuši tūkstošiem lasītāju no visas pasaules. Pateicoties interneta lasītāju entuziasmam un centībai, Sāra sāka mēģināt atrast sava romāna izdevēju, un 2012. gada 7. augustā grāmata beidzot devās izdrukāt. Visu šo laiku, kamēr grāmata gaidīja savu stundu, Sāra neatstāja aizraušanos ar literatūru un uzrakstīja vairākas citas grāmatas: fantāziju pieaugušajiem “Tālas zemes” un neordināru pasaku pārstāstu “Ērkšķi un roze”, “Austrumos no saules” un “Tam-Lin”. Sāra ar savu nākamo vīru iepazinās pirmajā studiju dienā Hamiltonas koledžā (kuru viņa, starp citu, pabeidza). Viņi apprecējās 2010. gada maijā, divus gadus pirms pārcelšanās uz Kaliforniju. 2018. gada jūnijā Sārai un viņas vīram piedzima dēls Tarans.

https://www.livelib.ru/author/357494-sara-dzh-maas

Mājaslapa.

https://sarahjmaas.com/

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sarah_J._Maas

Bibliogrāfija.

Throne of Glass

Series

 • Throne of Glass (2012)
 • Crown of Midnight (2013)
 • Heir of Fire (2014)
 • Queen of Shadows (2015)
 • Empire of Storms (2016)
 • Tower of Dawn (2017)
 • Kingdom of Ash (2018)

Companion

 • The Assassin's Blade (2014)
  • The Assassin and the Pirate Lord (2012)
  • The Assassin and the Desert (2012)
  • The Assassin and the Underworld (2012)
  • The Assassin and the Empire (2012)
  • The Assassin and the Healer (2013)
 • Throne of Glass Coloring Book (2016)
 • The World of Throne of Glass (TBA)

A Court of Thorns and Roses

Series

 • A Court of Thorns and Roses (2015)
 • A Court of Mist and Fury (2016)
 • A Court of Wings and Ruin (2017)
 • A Court of Frost and Starlight (2018, novella)

Companion

 • A Court of Thorns and Roses Coloring Book (2017)

Crescent City

 • House of Earth and Blood[28] (2020)

Citas.

The Starkillers Cycle (2014, brīvi online grāmata tumblr, līdzautore Susan Dennard)

 • Catwoman: Soulstealer (2018)
 • Twilight of the Gods