Sallija Gārdnere. Brīnumu detektīvaģentūra

Sērijas pirmā grāmata. Apburto atslēgu noslēpums

Emīlijas Voulas dzīve vienmēr ir bijusi nedaudz dīvaina. Kā zīdaini viņu atrada cepuru kastē no kartona vienā no londonas lidostām. Taču, kas viņu gaidīja nākotnē, to pat iedomāties grūti! Kādā skaistā dienā Emīlija iepazinās ar ļoti neparastu vecenīti, mis Stringu un viņas kaķi Nerimšu, kurš, kā izrādījās: māk runāt, valkā mēteli un platmali! Izrādījās, ka Emīlijas jaunie draugi ir īsti brīnumdari! Viņi atklāja meitenei īstu brīnumu pasauli! Taču vienā brīdī ar mis Stringu notika šausmīga nelaime. Nerimša domāja, ka arī te nav izticis bez maģijas! Kāds iespējams, ir sadomājis veikt ko šausmīgu pret brīnumdaru pasauli! Taču, kas viņš ir? Kā viņu apturēt?

Sallija Gārdnere ir pasaulslavena bērnu rakstniece, Kārnegi medaļas un citu prestižu literatūras balvu ieguvēja. Viņas grāmatas ir tulkotas 22 valodās un tiek pārdotas miljonu tirāžās. Šī ir pirmā grāmata no sērijas.

https://eksmo.ru/authors/gardner-salli-ITD35938/

Grāmatas ilustrējis Roberts Dāvids.

Par autori Vikipēdijā. Sally Gardner

Sallija Gārdnere ir divu juristu meita, kas uzaugusi Birmingemā. Viņai bija smaga disleksija, diagnosticēta 12 gadu vecumā  un viņa nemācēja lasīt līdz 14 gadu vecumam. Bet viņai ļoti labi veicās mākslas koledžā un pēc tam drāmas koledžā, un pirms pievēršanās ilustrācijai un rakstīšanai, viņa strādāja par teātra scenogrāfu. Viņa dzīvo Londonā. 2019. gadā Sallija kļuva par audiogrāmatu labdarības klausīšanās grāmatu vēstnieci.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sally_Gardner

Par ilustratoru.

http://www.walker.co.uk/contributors/David-Roberts-5053.aspx