Sakurako jeb Līķis zem kājām. Sakurako

Arī - Zem Sakurako kājām apraktie kauli. Visai dīvains anime, kas ne visiem var patikt, jo stāsta par jaunu sievieti, kura ir sajūsmā par cilvēku un dzīvnieku skeletiem. Gluži, kā aktierseriālā izmeklētāja ar iesauku Kauliņš, ko ne tik sen rādīja TV. Anime seriāls 2015. Režisors Makoto Kato.

«Līķis zem Sakurako kājām» - ir fantastisks anime. Seriālā ir divi galvenie personāži. Viņi mācās skolā. Viņš ir jauks puisis, uzcītīgs, labi audzināts. Sapņo par augstākās izglītības iegūšanu un nodrošinātu dzīvi. Taču tikšanās ar neparastu meiteni pilnībā izmaina viņa dzīvi. Mācības atiet otrajā plānā. Tagad pirmajā vietā ir mīlestība un siltas jūtas. Viņš mēģina parādīt meitenei, cik liela ir viņa mīlestība, Bet viņa? Viņa ir no bagātas ģimenes, viņa var visu. Viņas mīļākā nodarbošanās ir - cilvēku atlieku pētīšana. Dīvains hobijs, lai neteiktu vairāk. Taču galveno varoni tas nemulsina. Viņa lūdz Sjotaro palīdzēt viņai. Kas tur notiks tālāk? Redzēsiet, ja skatīsieties. ja nepatīk ņemšanās ar cilvēku kauliem, neskatieties!

http://seasonvar.ru/serial-12537-Trup_pod_nogami_Sakurako_-1-season.html

Vikipēdija. Pilns nosaukums: "Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru". Stāsts par meiteni - osteoloģi. Sakurako Kudzjo un viņas palīga, vecāko klašu skolnieka Tatevaki Sjotaro piedzīvojumi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Beautiful_Bones:_Sakurako%27s_Investigation

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/30187/Sakurako-san_no_Ashimoto_ni_wa_Shitai_ga_Umatteiru

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt5194246/

Ir arī aktierfilmas seriāls.

http://asianwiki.com/A_Corpse_is_Buried_Under_Sakurako%27s_Feet