Roberts Hofrihters. Noslēpumainā sēņu dzīve. Acīm apslēptās pasaules pārsteidzošie brīnumi

Robert Hofrichter. Das geheimnisvolle Leben der Pilze. Die faszinierenden Wunder einer verborgenen Welt

Mūsu brīnišķīgā pasaule un tās lieliskā daba savu izskatu ieguva vienīgi pateicoties sēnēm, bez tām nav iedomājama neviena ekosistēma.

Bez tām nebūtu mūsu meži, ne mūsu klimata, iespējams, ka arī pašas dzīvības. Sēnes ir visur, ja tās izmanto pareizi, tad tās var palīdzēt mums pavisam negaidītās jomās. Sēnes ir partneri, sēnes lieliski utilizē atkritumus, sēnes ir brīnumzāles, sēnes ir kaisles avots... Pazīstamais austriešu biologs un dabas aizsardzōbas speciālists, vairāk nekā 20 grāmatu autors Roberts Hofrihters, vispārinot zinātniskos datus un pievienojot tiem savu profesionālo un dzīves pieredzi, pastāstīs šajā grāmatā ļoti daudz par to, ko mēs līdz šim par sēnēm nezinājām.

«Es uzaicinu jūs aizraujošā un interesantā ceļojumā Fungi pasaulē, tā zinātniski sauc sēnes. kopā mēs ieklausīsimies sen aizmirstajos meža sēņu čukstos. Varbūt mums izdosies sajust kaut ko tādu, kas palīdzēs paplašināt mūsu dabas izpratnes robežas, par jaunu nosakot tās, tāpēc ka ceļojuma beigās, jebkādā gadījumā, es ļoti ceru uz to, sēnes ieņems jūsu pasaules ainā pienācīgu vietu, daudz nozīmīgāku, nekā līdz šim».   (Roberts Hofrihters)

https://azbooka.ru/books/tainstvennaya-zhizn-gribov-udivitelnye-chudesa-skrytogo-ot-glaz-mira

FRAGMENTS NO GRĀMATAS.

https://polit.ru/article/2019/10/16/ps_hofrichter/

Par autoru, vācu valodā.

https://de.wikipedia.org/wiki/Robert_Hofrichter

Mājaslapa.

http://www.robert-hofrichter.com/