Rina Čupeko. Rin Chupeco

Apraksti par rakstnieces darbiem

Kaulu ragana.

Mēneša labākā grāmata Amazon versijā! Pati gaidāmākā pavasara grāmata "Publishers Weekly" versijā!

Briesmonis trakoja, viņa niknums burtiski šķīla gaisu. Taču arī no meitenes nāca spēcīgs niknums. Viņa stāvēja bez ieroča, tikai daži dimanti mirdzēja virs galvas, tumšajās matu cirtās, kā zvaigznes debesīs. – Uz ceļiem, - meitene pavēlēja, - un, par spīti sagaidāmai rīcībai, devs pakļāvās. Dēmons nometās uz celiem un nolieca galvu. “Septiņpadsmit”, - nodomāju es. Dienā, kad Tija nejauši izcēla savu brāli no kapa, viņa uzzināja, ka atšķiras no citām raganām. Nekromantijas spējas padarīja viņu par Kaulu raganu, pašu varenāko no visām, tās maģijai pakļaujas Tumsas rūnas. Taču, lai pār tām valdītu, Tijau ir jākļūst par ašu un uz visiem laikiem ir jāpamet dzimtās mājas. Tumšā maģija ir visas dzīves vērta, bet Tija ir – pēdējā Kaulu ragana. Vai meitene spēs, ne tikai ziedot savu nākotni, bet arī savaldīt Tumsu, kas aprij viņu no iekšienes?

https://www.livelib.ru/book/1002869073-kostyanaya-vedma-rin-chupeko

Dvēseļu kalējs.

Padzīšana beidzās. Tija pārāk ilgi slēpa savu īsto spēku, taču tagad ir gatava vērst savu spēku pret valdniekiem, kas atņēmuši dzīvību viņas mīļotajam un atņēmuši cerības uz laimi. Taču ne jau no cilvēkiem ir jāsargājas Kaulu raganai. Zvēriem līdzīgie tumsas radījumi, kuru sirdis ir skārusi puve, ir gatavi salauzt ašas gribu un iznīcināt viņas dvēseli. Tija, kuras maģija spēj pakļaut varenos devus, bet stikla sirdi ieskauj tumsa, sāk iet pa kara taku. Taču dažreiz vara un spēks var tevi aprīt. Tumsa izēd meiteni no iekšpuses, jau ir pārāk tuvu un tai nav nodoma atlaist Kaulu raganu no saviem žņaudzošajiem apskāvieniem.

https://www.livelib.ru/book/1002885039-kuznets-dush-rin-chupeko

Krēslas sirds.

Es vienmēr pazinu Tumsu. Viņa bija mans draugs. Tajā pašā laikā arī ienaidnieks. Sudrabotā sirds palīdzēja viņai sākt runāt, just, ka Arī Tumsa spēj just badu. Kaulu raganas spēks aug ar katru dienu, tagad neviens vairs nespēj apturēt vareno ašu. Tija vēlas izmainīt visu, astoņu karalistu nākotni, pilnībā iznīcinot maģiju. Taču kopā ar to meitene uz visiem laikiem zaudēs tos, kurus mīl. Tijai ir jāizdara izvēle, kas sagraus viņas dzīvi. Kaulu raganai nāksies iegūt spēku, kādu agrāk pārvaldīt nav bijis pa spēkam nevienam. Būs jāpārvar pārbaudījumi, kas atņēmuši dzīvības tūkstošiem. Citādi Tumsa aprīs viņas sirdi.

https://www.livelib.ru/book/1003029478-serdtse-sumraka-rin-chupeko

Autore ir dzimusi Manilā, Filipīnās.

Neskatoties uz uztraucošo līdzību ar japāņu imigrantiem, Rina vienmēr saglabā savu hummusa izjūtu. Dzimusi un augusi Manilā, Filipīnās, viņa tur četrus mājdzīvniekus: suni, divus putnus un vīru. Dejo to, ko skatās kaimiņi.

Viņu pārstāv Rebeka Podos no Helēnas Rēzas (Rees) aģentūras. Viņai patīk arī runāt trešajā personā, un viņa var arī pabeigt šo īso biogrāfiju šādā veidā. Lai arī viņa ne vienmēr apmeklē savu Goodreads lapu, viņa atbild uz jautājumiem, kas viņai šeit uzdoti, cik ātri vien iespējams.

https://www.goodreads.com/author/show/7055613.Rin_Chupeco

Mājaslapa.

https://www.rinchupeco.com/