Ričards Kadrijs. Sendmens Slims

Richard Kadrey

Jauna maga Stārka amata brāļi-okultisti sūta viņu uz Elli. Tur viņam nākas cīnīties gladiatoru cīņās ar dēmoniem un kalpot par Azazela personīgo killeru. Pēc vienpadsmit gadiem viņš aizbēg no Pekles. Viņš atdzimst Losanželosā, lai atriebtos nodevējiem. Taču viss nav tik vienkārši... Aizraujošs kinematogrāfisks fantāzijas, trillera, spriedzes pilna detektīva un melnā humora literatūras sajaukums no viena no kiberpanka radītājiem.

https://iknigi.net/avtor-richard-kadri/181878-sendmen-slim-richard-kadri.html

Pastardienas lādīte

Pasaulē, kurā vienlaikus pastāv tehnoloģija un maģija, dzīvo Kups - zaglis, kas specializējas maģisku priekšmetu zagšanā. Bet Kupam sākas melna josla - meitene pamet, un uzticīgais draugs viņu nodeva policijai. Un neveiksmes ar to nebeidzās. Kupa ceļi krustojās ar magu Babilona kungu, ar Neparasto zinātņu departamenta aģentiem Beilisu un Nelsonu, ar zombijiem, vampīriem, dēmoniem, Krievijas maģiskajiem speciālajiem dienestiem, kā arī divām konkurējošām sektām, Kaleksimusa un Avaddona sekotājiem, kuras vēlējās panākt pasaules galu. Un viņiem visiem ļoti vajadzēja noteiktu lādīti, kuru eņģelis Kasiels bija medījis  4  tūkstošus gadu. Tas būtu nekas, tikai Kupam vajadzētu nozagt šo kastīti, pretējā gadījumā viņi nogalinās meiteni, kura viņu pameta, un draugu, kurš viņu nodeva policijai ...

https://iknigi.net/avtor-richard-kadri/160010-shkatulka-sudnogo-dnya-richard-kadri.html

Nepareizais mironis

Reiz viņš nočiepa maģisku krāsojamo grāmatu, kas ar kaķēnu attēliem prognozē nākotni. Un tagad praksē būs jāpārliecinās, ka nevajadzētu uzticēties pareģojumiem, un visu laiku “pati rokenrollīgākā” mūmija spēj rādīt visnopietnākos pārsteigumus.

Čārlijs Kūpers Draugiem vienkārši Kups. Godājams noziedznieks un vissliktākais melis pasaulē.

Neparasto zinātņu departamenta aģenti atkal darbojas! Un kopā ar viņiem zombiji, vampīri, dēmoni, zagļi un magi.

https://iknigi.net/avtor-richard-kadri/179944-nepravilnyy-mertvec-richard-kadri.html

Autors ir dzimis 1957. gada 27. augustā, Ņujorkā, ASV.

Kadrijs ir sarakstījis piecpadsmit romānus, ieskaitot bestselleru "Devil Said Bang". Citos viņa darbos ietilpst kopdarba grafiskie romāni, kā arī vairāk nekā 50 publicētu stāstu. Pieder pie autoriem, par kuriem ziņas ir skopas.

Ričards Kadrejs ir New York Times bestselleru - piecpadsmit romānu autors, ieskaitot "Sandman Slim" pārdabisko nuāra sēriju. "Sandmens Slims" tika iekļauts Amazon sarakstā “100 zinātniskās fantastikas un fantastikas grāmatas, ko izlasīt mūžā”. Chad Stahelski no John Wick fame režisē grāmatu pārveidošanu spēlfilmā. Dažas no citām Kadrija grāmatām ir: The Grand Dark, Hollywood Dead, The Everything Box un Butcher Bird. Komiksus viņš ir rakstījis Heavy Metal, Lucifer un Hellblazer. Viņš ir iemūžināts arī kā akcijas figūra.

https://www.livelib.ru/author/683749-richard-kadri

https://www.richardkadrey.com/about

Kill the Dead Richard Kadrey

https://www.livelib.ru/book/1000788787-kill-the-dead-richard-kadrey

Aloha from Hell

https://www.livelib.ru/book/1003253040-aloha-from-hell-richard-kadri

Grāmatas.

https://www.livelib.ru/author/683749/top-richard-kadri

Mājaslapa.

https://www.richardkadrey.com/