Plēsoņa. Ja viņu iespējams ievainot. Stāstu krājums

Sastādītājs Bryan Thomas Schmidt (Braians Tomass Šmidts). Priekšvārda daļa, ko atļāva iekopēt. Grāmatas teksts ir jāpērk, onlainā. Grāmatas beigās ir īsumā pastāstīts par visiem autoriem, kuri ir pazīstami ZF rakstnieki. Jo interesantāka lasāmviela.

1987. gada jūnijā filmu kompānija Twentieth Century Fox izlaida jaunās franšīzes pirmo filmu, zinātniskās fantastikas trilleri par svešzemju medniekiem, kas apmeklē Zemi, lai medītu cilvēkus. Tā dzima “Plēsoņa”. Filma, kurā piedalījās uzlecošā zvaigzne, Arnolds Švarcenegers, kurš jau bija filmējies "Konanā-Barbarā" un "Terminatora" kulta lomās, sešas reizes atmaksāja savu budžetu. Tātad franšīze ir dzimusi. Drīz sākās darbs pie turpinājuma, un Dark Horse Comics sāka izlaist komiksu sēriju. Pēc kāda laika, priecājoties par aizvien pieaugošo Predator fanu kopienu, parādījās romāni, crossovers ar citu populāru Twentieth Century Fox franšīzi Alien un jaunas filmas.

Šajā grāmatā apkopotos stāstus rakstīja Plēsoņas fani par godu franšīzes trīsdesmit gadiem, mēģinot paredzēt tā turpmāko attīstību. Mēs esam strādājuši ar ļoti daudziem pieejamiem materiāliem, ieskaitot trīs spēlfilmas, Dark Horse Comics komiksus  un neskaitāmus romānus - starp stāstiem, kas apkopoti zem šīs grāmatas vāka, jūs atradīsit daudz šo romānu turpinājumu un prikvelus. Jaunus stāstus šai kolekcijai izveidoja tie, kuri jau ir devuši ieguldījumu Plēsoņas Visuma veidošanā - Tims Lebons, Kevins Džejs Andersons, Stīvs Perijs, S.D. Perijs un Džons Širlijs. Turklāt mēs piedāvājam jums jaunus autorus ar jauniem stāstiem par aizraujošiem jauniem piedzīvojumiem - stāstiem, kas seko starpgalaktiku mednieku darbībām ne tikai nākotnē vai modernitātes laikmetā, bet arī visā cilvēces vēsturē. (Tātad, kaut kas līdzīgs kādreiz ļoti populāram seriālam "Berserks" - t. p.)

https://www.litres.ru/antologiya/hischnik-esli-ego-mozhno-ranit/chitat-onlayn/

Anotācija.

Daudzu gadsimtu laikā viņi ir pilnveidojuši medību prasmes, pārvēršot laupījumu izsekošanu un nonāvēšanu augstākajā mākslas formā. Viņi sevi sauc par jaudža, bet Galaktika viņus pazīst ar citu vārdu - PLĒSOŅAS. Ilgu laiku viņiem nebija līdzvērtīgu ... līdz viņi nesaskrējās ar  cilvēkiem. Patiesi, spītīgajiem zemes iemītniekiem vienalga, cik viņu pretinieks ir augstāks radījums. Svarīga ir tikai viena lieta: ja viņš var tikt ievainots, tad viņš var tikt nogalināts!

https://ast.ru/book/khishchnik-esli-ego-mozhno-ranit-835129/

Angļu anotācija.

Gadsimtu gaitā Yautja rases ārpuszemes mednieki, kas pazīstami arī kā plēsoņas, ir saskārušies (un gūstījuši) ar cilvēkiem uz Zemes un kosmosa dziļumos. Šeit tiek piedāvāti sešpadsmit pilnīgi jauni stāsti par šādām medībām, ko sarakstījuši daudzi mūsdienu neparastākie autori: Kevins Dž. Andersons, Dženifera Brožeka, Lerijs Koreija, Mira Granta, Tims Lībons, Džonatans Meiberijs, Endrjū Meins, Vestons Okss, S.D. Perijs, Stīvs Perijs, Džeremijs Robinsons, Džons Šērlijs, Braiens Tomass Šmits un Holija Roberdsa, Pīters J. Vokss un Deivids Bups, Vendija N. Vāgnere, Deitona Vords.

Iedvesmojoties no oriģinālo filmu “Plēsoņa”, grafisko romānu un romānu notikumiem, šie piedzīvojumi veido cīņas uz dzīvību un nāvi, kur var būt tikai viens uzvarētājs.

https://www.bookdepository.com/Predator-If-it-Bleeds-Andrew-Mayne/9781785655401

Par sastādītāju.

Bryan Thomas Schmidt ir nacionālo bestselleru autors un Hugo balvai nominēts redaktors pieaugušo un bērnu spekulatīvās fikcijas autors. Viņa ceturtais romans, Simon Says ir tuvākai nākotnei veltīts trilleris. Viņa debijas romans, The Worker Prince ieguva Honorable Mention on Barnes & Noble Book Club’s Year’s Best Science Fiction Releases for 2011. Viņa bērnu grāmatas: 102 More Hilarious Dinosaur Books For Kids un Abraham Lincoln: Dinosaur Hunter- Land Of Legends tika izdotas Delabarre Publishing 2012. gadā. Viņa īsie stāsti iekļauti: Tales of The TalismanStraight Outta TombstoneThe X-Files: Secret AgendasPredator: If It BleedsDecision Points un daudzos citos izdevumos.

Viņš ir rediģējis antoloģijas: Space Battles: Full Throttle Space Tales #6 for Flying Pen Press, Beyond The Sun for Fairwood Press, Raygun Chronicles: Space Opera For a New Age for Every Day, Shattered Shields ar līdzredaktoru Jennifer Brozek (Baen, 2014), Mission: Tomorrow (Baen, 2015), Galactic Games (Baen, 2016), Decision Points (WordFire, 2016), Little Green Men--Attack! ar Robin Wayne Bailey (Baen, 2017), Monster Hunter Files ar Larry Correia (Baen, 2017), Joe Ledger: Unstoppable ar Jonathan Maberry (St. Martin's Griffin, 2017), Predator: If It Bleeds un Infinite Stars un Infinite Stars: Dark Frontiers abas Titan Books, 2017 un 2019.

Kā redaktors viņš ir rediģējis grāmatas Grail Quest Books, Wordfire Press, Delabarre Publishing and authors ieskaitot Andy Weir's The Martian, kas kļuva par hītu Nr, 6 the New York Times Bestsellers sarakstā 2014, Alan Dean Foster, Mike Resnick, Frank Herbert, Todd McCaffrey, Tracy Hickman, Angie Fox, Leon C. Metz Ellen C. MazeDavid Mark Brown, un citiem.

Viņš ir arī populāras grāmatas How To Write A Novel: The Fundamentals of Fiction autors.

Braianu onlainā var atrast Facebook, arī Twitter as @BryanThomasS and @sffwrtcht un skatoties viņa mājaslapu: https://bryanthomasschmidt.net/

https://www.goodreads.com/author/show/3874125.Bryan_Thomas_Schmidt