Planēta Vita. Planet With

2018. gada anime. Režisors Sudzuki Johejs.

Jūsu priekšā ir ilgi gaidītā, pazīstamā mangu meistara Satoši Mizukami mangas ekranizācija. "Planēta Vita" ir interesants projekts, kas stāsta par notikumiem tālā nākotnē. Sižeta centrā ir trīs pusaudži, katrs no viņiem kļūs par galveno darbojošos personu Galaktikas mēroga karā. Mīļu meiteņu trio dosies uz tālu, cilvēku apdzīvotu planētu, kur datortehnika kļūdās, tā radot vardarbīgu un cietsirdīgu rīcību. Galvenajām varonēm būs, ne vien jācīnās ar negaidītajiem ienaidniekiem, bet arī pret neparedzētiem apstākļiem. Tieši te meitenes gaida viņu gribasspēka, žēlsirdības un uzticības savai lietai pārbaudījums.  [Pēc 1. sērijas noskatīšanās rodas jautājums - kur ir šīs meitenes? Kaut ko sajaukuši.]

http://seasonvar.ru/serial-19133-Planeta_Uit-0-season.html

Šeit ir apraksts, kas atbilst redzētajam.

Reiz Soja Kurojs atmostas un apjauš, ka neko par sevi neatceras. kas viņš tāds, kas ir viņa ģimene, draugi, kas viņam patīk, viss pagaisis no prāta. Viņam pasaka, ka viņš ir pārcietis autokatastrofu, kur bojā gājuši viņa vecāki, bet Soja palicis dzīvs, taču viņam ir amnēzija. Par puisi rūpējas dīvains pāris: meitene ar zaļiem matiem Ginko un milzu kaķis, saukts par Senseju. Soja dodas uz jauno skolu, kur it kā satraudzējas ar klases vecāko. Liekas, ka dzīve atgriežas savās sliedēs, kaut arī ir jocīga.

Taču pēkšņi pasaulei draud briesmas. lai gan neviens nesaprata, vai tās bija vai nebija briesmas. dažādād pasaules malās virs okeāna parādās gigantiski, smaidoši lāči, kas sastingst debesīs, taču it kā neko nedara. Armijas pret viņiem ir bezspēcīgas. Tad pēkšņi parādās septiņi supervaroņi, kas visai ātri tiek galā ar vienu lāci, bet arī citi pazūd. Toties Sojam no ginko pienāk pavēle - iznīcināt šos supervaroņus. Viņam nākas paklausīt. taču kurā pusē tagad ir Soja, vai labo, vai slikto pusē. Jo, kas vispār notiek, to pašlaik viņš nesaprot arī pats.

http://animevost.org/page/2/

Starp citu, arī šīs mangas autors ir Satoši Mizukami.

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Planet_With

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/37578/Planet_With

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt8774888/

Viki lapa.

https://planet-anime.fandom.com/wiki/Planet_With

Mājaslapa.

http://planet-with.com/