Pīters V. Brets. Karš ar dēmoniem

“Pasaule ir lieliska tiem, kas nebaidās izaicināt tumsu,” saka amerikāņu zinātniskās fantastikas rakstnieks Pīters Brets.

Par autoru.

Brets dzimis 1973. gada 8. februārī Ņūrošelas pilsētā Ņujorkas štatā. Kopš bērnības viņš lasīja fantāzijas romānus, mīlēja komiksus un lomu spēles. 1995. gadā viņš pabeidza Bufalo universitāti, kur studēja angļu literatūru un mākslas vēsturi. Vairāk nekā desmit gadus Brets ir rakstījis rakstus farmācijas uzņēmumiem. Autors apgalvo, ka viņš viegli pārgāja uz fantāzijas romānu veidošanu, jo viņš beidzot sāka darīt to, kas viņam patika. Tagad fantasts dzīvo Bruklinā kopā ar sievu un meitu.

Pētera Breta dēmoni

2008. gadā fantastikas faniem ir jauns elks. Demona triloģijas pirmā grāmata ir izdota Lielbritānijā un ASV. "Aizbildnis" kļuva par bestselleru: šī grāmata un sekojošās cikla daļas tika tulkotas divdesmit trīs valodās. Romāna darbība notiek attīstītā civilizētā pasaulē, kas pārvērtusies par Ļaunā drūmo iemiesojumu. Dēmoni, kas pazīstami kā korelingi - spēcīgas radības ar maģiskiem spēkiem un dīvainu dabu - katru vakaru iznāk no planētas kodola medīt. Cilvēki dzīvo pastāvīgās bailēs un baidās no tumsas iestāšanās. Arlēns, kura vecākus nogalināja korelingi, atrada veidu, kā stāties pretī dēmoniem. Viņš nav vienīgais, kas vēlas izbeigt teroraktus: dziedniece Liša un kroplais vijolnieks Rodžers ir gatavi pievienoties bīstamam piedzīvojumam.

Ja jūs piesaista fantastikas rakstnieka darbi, mēs iesakām tuvāk iepazīties ar šādiem viņa darbiem. Vispopulārākie ir Breta darbi:

"Dēmonu karaliene";

"Galvaskausu tronis";

"Dienas kauja";

"Iezīmēts";

"Tuksneša šķēps."

Pītera Bretta darbu galvenā tēma ir labo un ļauno konfrontācija. Autora grāmatu lapās lasītājus gaida spilgtas fantastiskas cīņas. Ja jūs esat asa sižeta fantastisku romānu piektitējs, amerikāņu fantastikas rakstnieka darbi ir pelnījuši jūsu uzmanību.

https://www.litres.ru/piter-brett/ob-avtore/

Grāmatu sērija.

https://www.litres.ru/serii-knig/voyna-s-demonami/

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_V._Brett

Mājaslapa.

http://www.petervbrett.com/

Autirs fantāzijas lapā.

http://www.fantasyliterature.com/fantasy-author/brettpeterv/

Pirmā grāmata "Dēmonu karu" sērijā.

Jau vairākus gadsimtus katru nakti medīt iziet asinskāri dēmoni - meža, gaisa, uguns, akmens, smilšu. Savulaik cilvēki ar viņiem cīnījās ar vienādiem noteikumiem, taču šīs dienas ir sen pagājuši, un tagad vienīgā trauslā aizsardzība pret ļaunumu ir maģijas simboli, kuru izcelsme ir pazaudēta mītos. Turklāt šo amuletu izmantošanas māksla ir tikai nedaudz favorītu, meistaru no zobenu ģildes rokās. Uz izpostītās, mežonīgās, kara plosītās Zemes, saglabājot senās zināšanas, kas tiek turētas aiz atslēgām, savukārt dēmonu pārdabiskais spēks ar katru nakti kļūst stiprāks ...

https://fantasy-worlds.org/lib/id23766/