Pilnvērtīga dzīve onlainā. Net-juu no Susume

Anime seriāls, kas vienlaikus risinās divās pasaulēs: reālajā un virtuālajā. 2017. gads, režisors Jaginuma Kadzujosi.

Daudzi saka, ka mūsdienu jaunatne ilgi sēž, konkrēti, gadžetos un internetā. Tas patiešām ir tā, tāpēc nav ko brīnīties, ka kāda dzīve pakāpeniski pāriet no reālās pasaules uz virtuālo - ierasta lieta. Mūsdienu sabiedrība jau ar vienu kāju ir pārnesusi savu dzīvi internetā, tāpēc seriāla galvenā varone Morioka Moriko tikai pirmajā brīdī var izsaukt pārsteigumu. Pēc tam viss nostājas savās vietās. Pēc tam, kad meiteni atlaiž no darba, viņa nevar saprast, ko tagad lai dara. Atcerējusies, ka viņa kādreiz spēlējusi videospēles, varone atrod aizraujošu onlaina spēli, un aizraijas ar to. Izrādās, ka reāli tur nevienu neinteresē, cik tev ir gadu reālā dzīvē. Kaut trīsdesmit, kaut simt trīsdesmit. Ja tu aizraujies ar spēli, ja tā tev patīk, laipni lūgts klubā! Te meitene atrod piedzīvojumu jūru un jaunus draugus, garlaicīgi noteikti nebūs. Tikai viņa par savu varoni ir izvēlējusies puisi... problēmas sāk rasties... Mums tikai atliek sekot tam visam!

http://seasonvar.ru/serial-16981-Polnotcennaya_zhizn__onlajn.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/36038/Net-juu_no_Susume

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Recovery_of_an_MMO_Junkie

Viki lapa.

https://netoju.fandom.com/wiki/Netoju_Wiki

Cits apraksts.

Nolēmusi atiet no realitātes, trīsdesmit gadu vecā bezdarbniece Moriko morioka beidzot atrod pilnvērtīgas dzīves aizvietojumu tīmekļa spēlē. Viņa iesāk savu jauno dzīvi onlaina telpā kā jauns un skaists puisis hajaši. Sadūrusies ar grūtībām iesākuma līmeņos, Moriko satiek personāžu Lili - mīļu un apburošu meiteni, kura viņas varonim palīdz.

Tajā pašā laikā, reālā pasaulē, Moriko gaida šokējoša tikšanās ar skaistu, elites kompānijas darbinieku, noslēpumainu, zilacainu blondīnu - Jutu Sakuraju.

https://shikimori.one/animes/36038-net-juu-no-susume

Tviteris.

https://twitter.com/netoju_anime