Oļegs Kašins. Piejūras partizāni

Oļegs Vladimirovičs Kašins (dz. 17 июня 1980. g. 17. jūnijā, kaļiņingradā, PSRS) — krievu politiskais žurnālists, publicists, apskatnieks un rakstnieks. Programmas «Кашин.Гуру» vadītājs telekanālā «Дождь», raksta autora sleju Republic.

Plaša biogrāfija un ļoti smagas, zvēriskas piekaušanas gadījums, ko pret Kašinu veica putinistu organizācijas "Naši" dalībnieki, te:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/oleg.kashin

Lapu dotā mirklī pārtaisa.

https://fantlab.ru/autor34310

Krievija uz priekuš (Роисся вперде)

Naktī no 2010. gada piektā līdz sestajam novembrim savas mājas pagalmā žurnālistu Oļegu Kašinu zvēriski piekāva nezināmas personas (vēlāk noskaidrojās, ka tie ir kādas firmas apsargi, divus apcietināja, trešajam izdevās aizbēgt uz Baltkrieviju). Divus mēnešus pirms šī notikuma, kurš bija satraucis visu valsti, Oļegs mums redakcijai nosūtīja savu stāstu “Rising forward”. Sižets ir balstīts uz fantastisku stāstu par eksperimentu ar cilvēkiem, kas veikts slēgtā sanatorijā netālu no Maskavas. Mēģinājums laboratorijā izcelt “jaunu cilvēku” noved pie noslēpumainu nāves un noziegumu ķēdes. Pēc stāsta izlasīšanas lasītājs, iespējams, varēs uzminēt, kurš patiesībā stāv aiz Oļega Kašina nonāvēšanas mēģinājuma.

Rubika kubiņš

Pēc 1991. gada Krievija izkrita no vēstures, un viss, kas mums šķiet svarīgs, visi neatgriešanās punkti tiek apgriezti, tāpat kā Rubika kuba daļiņas. Savā jaunajā romānā Oļegs Kašins (34 gadi, žurnālists, grāmatu “Gorbi sapnis”, “Ejam uz priekšu”, “Sakļauties”, “Spēks ir vardarbības monopols”, “Svaigs”, “Putina reakcija” autors) sajauca visu, kas  notika Krievijā divdesmit piecus gadus un pierāda, ka nekas nemainīsies, pat ja laiks iet pretējā virzienā. "Šo bumbiņu nevar apturēt, tā vienmēr turpināsies, un parasti viss vienmēr atradīsies šeit, un, jo stiprāk jums šķiet, ka kaut kas apkārt mainās, jo stingrāka ir šī bezgalība."

Piejūras partizāni

“Piejūras partizānu” stāsts, kas šokēja 2000. gadu Krieviju, joprojām nav atrisināts. Bet kā būtu, ja nebūtu nekādas bandas un virkne traģisku negadījumu iekristu neparedzamā Krievijas realitātē? Jauna žurnālista un politiskā aktīvista Oļega Kašina sazvērestības fantāzija.

https://www.livelib.ru/author/119832/top-oleg-kashin