Natālija Osojanu. Vēja līgava

Autobiogrāfija.

Dzimusi 1981, gada 31. janvārī, Kišiņevā. 2003. gadā beigusi Moldovas Universitātes Juridisko fakultāti un palikusi strādāt par pasniedzēju Starptautisko tiesību katedrā, kur strādā vēl līdz šim. Arī maģistratūru izgājusi tur pat. Pašlaik neklātienē mācās Maskavas valsts Juridiskajā akadēmijā. Mainīt pasniedzējas darbu pret kaut ko citu netaisās, jo mīl savu priekšmetu (starptautiskās tiesības) un viegli atrod kopēju valodu ar studentiem... lielākoties.

Kas attiecas uz fantastiku, tad viss sākās ap 1990. gadu, kad viņai rokās nonāca „Hobits” – no tā laika lasa visu, ko vien var atrast. Pamazām sākot rakstīt pati savus stāstus. Nopietni pievērsās rakstīšanai tikai ap 2003. gadu, kad stāsts „Bandinieka grēksūdze” ieņēma ceturto vietu konkursā „Verkon”. To pēc tam publicēja un dažus citus stāstus arī.

2006. gadā izdomāja Lielās vētras pasauli, pie šī cikla pieder arī stāsts „Spalva no fēniksa spārna” un romāns „Vēja līgava”, pirmā daļa no triloģijas ar darba nosaukumu „Lielās vētras bērni”. Pašlaik strādā pie romāna turpinājuma.

Brīvā laikā skatās anime, dodot priekšroku filmām un seriāliem, kur kvalitatīva grafika ir apvienota ar interesantu sižetu un filozofisku dziļumu. Kaut gan japāņu animācijā viņu visvairāk saista bagātā – bezgalīgā! – multiplikatoru fantāzija. Bieži klausās «Blackmore's Night» un «Мельницa», taču ir periodi, kad spēļu listē uz ilgāku laiku pārceļas smagākas grupas — piemēram, «Rainbow» (te nav iztikts bez Ričija Blekmora!) vai «Nightwish». Ļoti daudz lasa, taču ar piesardzību izturas pret jauniem autoriem, tāpēc mīļākie nav daudz — M. un S. Djačenko, G. L. Oldi, Nils Geimans, Gajs G. Kejs. https://fantlab.ru/autor1247

Oficiālā mājaslapa.

https://osoianu.ucoz.ru/

Romānu var lasīt te.

Bezgalīgais okeāns ir briesmu pilns: tā plašumos jūrniekus gaida sirēnas, krakeni, karhadoni un plēsoņas bez nosaukuma – tādi, pēc tikšanās ar kuriem nepaliek neviens, kurš par to varētu pastāstīt. Taču jūrnieki ir bezbailīga tauta, kas pieradusi riskēt. Slavējot Aizstāvi un paļaujoties uz vareno kapteini, viņi dodas ceļā. Dziedniece Esme vēl nezina, ka drīz pametīs dzimto pilsētu un dosies meklēt senas dārglietas tumšu, visai zīmīgu personu kompānijā, kuģojot ar pirātu kuģi.

https://www.livelib.ru/book/1000237497-nevesta-vetra-nataliya-osoyanu

http://zhurnal.lib.ru/w/werbena/a_mar1.shtml