Nāras no planētas Nibiru.

Annas Varenbergas raksts no no avīzes "Sekretnije materiali XX veka" 2009. gada 25. numura.

"Kas tajā Maskavā notiek - cilvēka prātam neaptverami! Septiņi Suharevas tirgotāji jau sēž par baumu izplatīšanu, par kataklizmām, ko esot izraisījuši boļševiki. Darja Petrovna par to runāja un pat precīzu datumu nosauca: 1925. gada 28. novembris, svētā mocekļa Stefana diena, - Zeme saduršoties ar debess asi!! Kaut kādi blēži jau lasot lekcijas..."

(Mihails Bulgakovs. "Suņa sirds".)

 

 

 

FINĀLU GAIDOT.

Pasaules galam cilvēce gatavojas jau sen, regulāri un, es pat teiktu, ar kaut kādu mazohistisku baudu. Pareģojumus par to, kad konkrēti un tieši kādā veidā mēs kopā ar visu planētu, globāli un galīgi pārstāsim eksistēt, nevar pat saskaitīt.

Lūk, tikai daži "precīzie" cipari.

Mūsu ēras 100 gads. Paši pirmie Jēzus Kristus mācības sekotāji pareģoja, ka pēc pēdējā no 12 apustuļiem nāves notiks otrā atnākšana, pēc kuras tad arī notiks viss tas, kas krāšņi un sīki ir aprakstīts Bībeles pēdējā grāmatā - Jāņa Atklāsmes grāmatā, kas vairāk pazīstama ar nosaukumu Apokalipse.

666. gads. Pats par sevi saprotams. Gads, kas sakrita ar Zvēra skaitli, ir minēts tajā pat Apokalipsē.

1000. gads. Pirmās tūkstošgades beigās pēc Dieva Dēla dzimšanas radās ticība, ka Dievs cilvēcei ir nomērijis tikai tik ilgu laiku uz Zemes. Un patiesi, skaists, solīds, apaļš datums. Hronisti tad atzīmēja, ka visu Eiropu pārņēma šausmas un panika. Cilvēki pameta darbu, baznīcās diennaktīm nožēloja grēkus, izdalīja citiem savu mantu, slēpās klosteros. Katrs pērkona grāviens tikai vairoja

paniku. Tad vēl tajā gadā Anglijā nokrita diezgan liels meteorīts, kas cilvēkos iedvesa pilnīgas šausmas un izsauca masu histēriju.

Kaut kas līdzīgs notika arī pēc 33 gadiem – 1033. gadā. Šoreiz datums tika saistīts ar tūkstošo gadu kopš Kristus sišanas krustā.

1248. gads. Pēc Romas pāvesta Inokentija III domām Otrajai atnākšanai bija jānotiek tieši pēc 666 gadiem pēc islama rašanās. Pats pareģis līdz šim datumam nenodzīvoja, viņš nomira 1216. gadā, tāpēc skaidrot savai draudzei, kāpēc viņš ir kļūdījies, un nožēlot teikto viņam nenācās.

1603. gads. Dominikāņu mūks, rakstnieks un astrologs Tomazo Kampanella pareģoja, ka šajā gadā Zeme sadursies ar Sauli. Tas nenotika, taču līdz savas dzīves galam, nomira viņš 1638. gadā, Kampanella tika uzskatīts par labu nākotnes paredzētāju.

1658. gads. Kristofors Kolumbs, ne tikai atklāja Ameriku, bet arī bija “Pareģojumu grāmatas” autors, saskaņā ar to, cilvēcei bija jāiet bojā 1658. gadā. Taču pēc tam, kad lielais jūrasbraucējs sajauca jauno kontinentu ar Āziju, īpaši neviens viņa vārdiem vairs neticēja.

1666. gads. Te arī viss ir pilnīgi skaidrs... Histēriju šajā sakarā Anglijā iztaisīja kāds pareģis, kas baidīja visus ar milzīgu ugunsgrēku, kas attīrīs Zemi. Lai pārtrauktu nekārtības, pat nācās apcietināt neveiksmīgo pareģi.

1843. gads. Šoreiz pasaules gala precīzo datumu pateicaadventisma dibinātājs Viljams Millers. Viņš sludināja, ka šajā gadā Kristus tomēr atnāks uz Zemi, lai izbeigtu Sātana valdīšanas ēru. Tā kā 19. gadsimtā jau eksistēja masu mēdiji, tad tie pacentās izplatīt šo informāciju visā pasaulē. Kad noteiktajā laikā nekas nenotika, Millers aukstasinīgi pabīdija datumu vienu gadu uz priekšu. Viņam no jauna noticēja un pat tā, ka daudzi viņa sekotāji izpārdeva savus īpašumus un aizgāja no darba.

1891. gads. Vēl viens nesekmīgs pareģotājs, mormoņu sektas dibinātājs Džozefs Smits. Pēc viņa domām cilvēciskajai komēdijai bija jābeidzas tieši šajā gadā.

1900. gads. Sektas “Sarkanās nāves brāļi un māsas” vairāk nekā 200 gadus bija pārliecināti, ka pasaules gals notiks 1900. gada 13. novembrī un cilvēci var glābt tikai upurēšana.

1910. gada 18. maijā Eiropā atkal sākās masu panika. Pēc astronomu aprēķiniem uz Zemes bija jānokrīt Halleja komētai. Pēc tam parādījās būtisks labojums: komēta par laimi aizlidos garām, Zemi skarot tikai ar savu asti, kura tomēr sastāvot no indīgas gāzes – cianīda. Nemaz ne vieglāk... Tūlīt, protams, atradās veikli ļaudis, kas laida tirgū kapsulas ar “pretindi” un labi ar to nopelnīja.

1919. gads. Meteorologs Alberts Porta izskaitļoja, ka Saule uzsprāgs un Zeme cietīs no sprādziena. Kad traģēdija nenotika, viņš publiski atvainojās  par kļūdu aprēķinos: patiešām, kuram gan negadās! Ar to arī viss beidzās.

1962. gada 4.-5. februāris. Šis datums atzīmējās ar piecu, ar neapbruņotu aci redzamo planētu “parādi”, kurām pievienojās Saule un Mēness (kopā ņemot septiņi lieli kosmiskie objekti), kas tiešām notiek ļoti reti. Tas lika indiešu astronomiem paredzēt, ka pacelsies “fināla priekškars”.

1982. gads.  Divi astronomi saraksta grāmatu “Jupitera efekts”. Grāmatu labi pērk, tirāžas lielas. Runa ir par to, ka īpaša planētu novietne Saules sistēmā var izsaukt Zemes gravitācijas nestabilitāti. 1999. gadā viens no autoriem atzīstas, ka viņam joprojām ir neērti par sacelto troksni.

1988. gads.  NASA zinātnieks, aerokosmiskās tehnikas inženieris Edgars Viznants nopublicē grāmatu “88 iemesli, kāpēc Otrā atnākšana notiks 1988. gadā”. Grāmatas tirāža sasniedz gandrīz piecus miljonus eksemplāru, tai ir kolosāli panākumi, autors, kā nākas, saņem milzīgu honorāru. Redzams, apetīte rodas ēdot: kad kārtējais Armagedons nenotiek, Viznants ātri pārorientējas un izdod atkārtotu, “pārstrādātu” izdevumu, kur pasaules gals ir pārnests uz 1989. gadu. Diemžēl, šoreiz kārtējais šedevrs tiek pirkts ļoti slikti.

1994. gada septembris. Pēc amerikāņu inženiera Harolda Kempinga aritmētiskajiem aprēķiniem tas ir Kristus Otrās atnākšanas galīgais termiņš. Taču pēc Viznanta cilvēki ir palikuši mazāk lētticīgi un jaunais pareģojums nekādu ažiotāžu neizraisa.

2000. gads.Gads ar divām nullēm – iemīļots datums daudzu norūpējušos pareģu vidū. Gada gadsimta, tūkstotgades beigas – lielisks iemesls panikai.

2002. gada 11. augustā, pulksten 4 no rīta. Pazīstamais rumāņu pareģis, Jeromonahs Arsenijs visiem pierāda, ka “pašreizējās pasaules kārtības gals” notiks šajā laikā ar postošas zemestrīces palīdzību. Tad pat, pēc mūka vārdiem, dienvidpols savienosies ar ziemeļpolu un Zemi pārņems ugunīgs haoss.

2006. gada 5. mēneša 4. datuma dienas 1 stundā 2 minūtēs un 3 sekundēs.  Viegli ieraudzīt, ka visi cipari nāk pēc kārtas. Kabalisti un numerologi nekādi nevarēja aiziet šim faktam garām. Nākošreiz analoģiska sakritība būs tikai pēc 61 gada (01:02:03, 04.05.2067.)Taču pat 06.06.06., slavenais Zvēra skaitlis, tikai  jaunākombinācijā,cilvēce pārdzīvoja sekmīgi.

2007. gada 29. aprīlis. Šajā dienā Zemeslodes uzsprāgšanu vēl 1990. gadā bija paredzējis amerikāņu mācītājs Pats Robertsons.

Grūti nepieminēt pagājušā gada kaislības ap hadronu kollaidera palaišanu un kaut kādu gigantisko melno caurumu, kas rezultātā radīsies un aprīs vispirms Eiropu un tad drīzā laikā, pēc pāris stundām, arī visu Zemeslodi.

Nu lūk, šādas šausmas mūs ir gaidījušas tālā vai tuvākā pagātnē. Pat interesanti: kas tad tālāk?

P.S.

www.diena.lv/lv/laikraksts/702780-zeme-patiesam-var-sasalt-dazos-menesos

Zeme patiešām var sasalt dažos mēnešos.

Jānis Vēvers.

Otrdiena, 8. decembris (2009)

Holivudas katastrofu filmā Diena pēc rītdienas apspēlētais scenārijs par Golfa straumes apstāšanos, kā rezultātā pasaulē dažu dienu laikā iestājas ledus laikmets, ir pavisam reāls. Ar šādu paziņojumu Kopenhāgenas klimata samita priekšvakarā nākuši klajā kanādiešu zinātnieki, kuriem izdevies atrast pierādījumus par līdzīgiem notikumiem pagātnē.

[Šis raksts pieejams tikai reģistrētiem* lietotājiem.]

Turpinājums sekos.