Mišela Peivere. Mans brālis vilks

Michelle Paver

Mišela Peivere ir dzimusi Āfrikā, Malāvijā. Rakstnieces bērnība pagāja Vimbldonā, Londonas ziemeļrietumos. Mišela ir beigusi Lēdijas Margaretas Hallas koledžu Oksfordas universitātē, kur studēja bioķīmiju.

Tad Peivere kļuva par advokātu biroja līdzdibinātāju. 1996. gadā nomira tēvs viņas tēvs. Lai atgūtos no viņa nāves, Mišela paņēma ilgu radošo atvaļinājumu un gadu devās ceļojumā pa visu Franciju un Ameriku. Tajā pašā laikā viņa uzrakstīja savu pirmo romānu "Bez labdarības". Pēc atgriešanās Peivere pameta juridisko praksi un pilnībā koncentrējās uz rakstīšanu. 2003. gadā Mišela Peivere sāka darbu pie grāmatu sērijas "Chronicles of Ancient Darkness". Romāna ideja radās rakstniecei jau bērnībā. Būdama bērns, Mišelu fascinēja primitīvās pasaules vēsture un mīti. Viņa ar entuziasmu daudz lasīja. Pārsvarā tās bija grāmatas par dzīvniekiem. Mišelas īpašā aizraušanās bija vilki. Tātad "Tumšo laiku hronikās" vilks kļuva par vienu no galvenajiem vēstījuma varoņiem. 2004. gadā tika izdots sērijas “Tumšo laiku hronikas” pirmais romāns “Brālis Vilks” par zēna Toraka un vilka jaunuļa piedzīvojumiem Pēcledus laikmetā, pirms 6000 gadiem. Vācot materiālus seriālam, Peivere ilgu laiku dzīvoja mežos Karpatu kalnu pakājē Rumānijā, viņa apmeklēja arī Somiju un Grenlandi, lai dziļāk iedziļinātos ziemeļu tautu paražās un garīgajā pasaulē. Nākamo piecu gadu laikā Peivere uzrakstīja vēl piecus romānus: "Vilka sirds", "Dvēseļu ēdājs", "Padzītais", "Zvēresta lauzējs" un "Garu medības". "Tumšo laiku hronikas" bija ievērojams panākums, un tikai Apvienotajā Karalistē tika izpārdotas vairāk nekā 1 miljons grāmatu eksemplāru.

https://www.livelib.ru/author/120209-mishel-pejver

Nepilna bibliogrāfija.

Daughters of Eden trilogy

2003 - The Shadow Catcher

2004 - Fever Hill

2005 - The Serpent's Tooth

 Tumšo laiku hronikas

2004 - Brālis Vilks (Wolf Brother)

2005 - Vilka sirds (Spirit walker)

2006 - Dvēseļu ēdājs (Soul Eater)

2007 - Padzītais (Outcast)

2008 - Zvēresta lauzējs (Oath Breaker)

2009 - Garu medības (Ghost Hunter)

Atsevišķi romāni

2000 - Without Charity

2001 - A Place in the Hills

2010 - Dark Matter

2013 - The Outsiders

https://www.livelib.ru/author/120209-mishel-pejver

Tumšo laiku hronikas -1

Etnogrāfes un rakstnieces M. Peiveres stāstītais aizved lasītāju pirms daudziem gadu tūkstošiem. Pirmatnējos mežos, ko apdzīvo mednieku, vilku un bizonu ciltis, koku un akmeņu gari, parādās milzu lācis. Viņš pielavās nedzirdami, tāpat kā elpa, un iznīcina visu dzīvo savā ceļā. Lai glābtu Meža iedzīvotājus no neizbēgama ļaunuma, tiek aicināts zēns Toraks un viņa ceļabiedrs - bārenis - vilku jaunulis.

https://www.livelib.ru/book/1000114054-brat-volk-mishel-pejver

Tumšo laiku hronikas -2

Zēnam no Vilku cilts piemīt maģiskas spējas, taču viņš par to vēl nezina. Pirmatnējais mežs palīdz viņam izdzīvot bez maģijas. Bet tad pienāca diena, kad Torakam jānoskaidro patiesība, lai glābtu Mežu un tā iedzīvotājus no nāvīgām briesmām. Kopā ar Toraku dodas viņa draudzene Renna un Vilks, kas jau sen seko viņam pa pēdām. Neveiksmes viņus vajā, viņi vairāk nekā vienu reizi riskē ar savu dzīvību, aizbēgdami no melnajiem šamaņiem ... Ko darīt, kad labie nodomi ir aizveduši jūs līdz bezdibenim un glābēji nikni vicina kaujas cirvi tava deguna priekšā? Kā glābt mežu? Varbūt to zina uzticīgais vilks?

https://www.livelib.ru/book/1000319406-serdtse-volka-mishel-pejver

Mājaslapa.

https://www.michellepaver.com/