Marina Surževska. Burvestību pasaules

Marina Surževska ir radošs pseidonīms autorei, kuru varēja satikt arī mājaslapā СамИздат ar niku Эфф Ир.

"Es ceru, ka manas grāmatas nokļūs tādu lasītāju rokās, kuri būs ar mani "uz viena viļņa", kuri sapratīs tās un iemīlēs.

Ja nē - es novēlu veiksmi citus stāstus meklējot.

Es rakstu fantāzijas un romantikas žanros, dažreiz ar erotikas, detektīvstāsta, trillera elementiem ... un visu, kas mani interesē. Grāmatās man patīk sajūtas, parasti man to ir daudz. Man ļoti patīk radoši eksperimenti, tieši tāpēc manas grāmatas ir atšķirīgas. Tāpēc, ja jūs lasāt vienu manu grāmatu, jums nevajadzētu gaidīt, ka visas pārējās būs vienādas! Izlasiet manas piezīmes un izvēlieties nobaudīt.

1. Es rakstu pieaugušo auditorijai, un daudzas no manām grāmatām ir vecākiem par 18 gadiem, un ir iespējamas atklātas ainas.

2. Atsevišķi uzrakstīšu par grāmatām “Kāpēc Lori zied” un “Svešu atmiņu dzintars”. Grāmatās ir brīdinājumi par cietsirdību un vardarbību, tie nav teksti, lai tos viegli lasītu, tāpēc pirms lasīšanas izlasiet anotāciju un rūpīgi pārdomājiet! Nekošļāsim kaktusus!

3. Visām grāmatām ir fragmenti, ar kuriem var iepazīties vietnē Продаман, kas ir pietiekami lielas, lai saprastu, vai vēlaties lasīt grāmatu. Tas ir pilns ar atsauksmēm un citām lietām. Izvēlieties pēc garšas un noskaņojuma.

4. Lielākā daļa grāmatu ir par maksu, taču tās regulāri saņem atlaides un akcijas, kurām tas ir svarīgi - sekojiet līdzi. Jūnijā vietnē bez maksas varat lasīt “Es tevi zīmēju” un “Kāpēc zied lori”.

5. Daļa no grāmatu pārdošanas gūtajiem ienākumiem katru mēnesi tiek pārskaitīta uz Rusfondu un dzīvnieku patversmi. Kurš vēlas pievienoties - manā VK grupā ir saites. Ikviens var padarīt šo pasauli mazliet laipnāku un labāku. Es ceru, ka mans ieguldījums arī lielā mērā palīdz.

https://prodaman.ru/eff_ir

Biogrāfija

Lai arī Marinas Surževskas fantastikas romāni (kas arī izdoti ar pseidonīmu Eff Ir) ar erotikas, detektīvstāsta un trillera elementiem, bieži apzīmēti ar 18 gadu vecumu, daudzas krievu (un ne tikai) lasītājas tos dievina, taču par autora personību ir ļoti maz informācijas. Pat īstais vārds, uzvārds un dzimšanas datums nav zināmi. Tomēr pēc viņas pašas atzīšanās tas tika darīts apzināti, jo viņas darbi paši par sevi runā par rakstnieku.

Bērnība un jaunība

Vienīgais apstiprinātais Surževskajas biogrāfijas fakts ir viņa dzimtā pilsēta - Krievijas ziemeļu galvaspilsēta.

Un visas pārējās ziņkārīgās detaļas - kur pagāja viņas bērnība un jaunība, kuru skolu un kuru universitāti viņa absolvēja, kura ir viņas specialitāte, vai ir kāda galvenā profesija un kā viņa sāka rakstīt - diemžēl, ir slēptas no sabiedrības.

Līdz 2019. gada augustam sociālo tīklu lapās nevar atrast pat vienu īstu autora fotogrāfiju. Bet ikviens, izmantojot oficiālo grupu VKontakte, var pasūtīt sev romānu ar noslēpumainās svešinieces Marinas autogrāfu.

Ir arī zināms, ka viņas fantastika periodiski piedalās labdarības pasākumos, nosūtot daļu no ieņēmumiem uz Rusfond palīdzību un bezpajumtnieku dzīvnieku patversmēm.

Grāmatas

2015. gadā portālā Samizdat Marina ievietoja savus debijas darbus fantāzijas žanrā, kas izrādījās nodaļās romāniem “Es tevi zīmēju”, “Kāpēc zied lori” (kopā veido sēriju “Mīlestības ēters”), sērija “Ne mans atspulgs”, kā arī garstāsts “Viršu takas”, kas tika publicēts 2017. gadā.

Sērijā “Ļaunuma instinkts” bija “Darītāju”, “Atdzīvināto” un “Ēnu”, “Bez dvēseles karaļvalsts” - “Akadēmija” un "Lastfata", stāstot par galveno varoņu Tīnas Aderli un Eša Vanderfīlda aizliegto aizraušanos, “Ziemeļu vējš” - “Alaranija” un "Riversteina".

Tie, kas galīgi iedziļinājās autores darbos, neskopojās ar laipniem vārdiem, kas viņai bija adresēti: “Mani ievilināja Marinas Surževskajas brīnišķīgajā, pārdomātajā un neticamā pasaulē. Es iemīlēju viņas stilu. Viņa ir viena no nedaudzajām sieviešu fantāzijas autorēm, kas ir kā bākas starp lēto, stereotipo un prognozējamo līdz zobu griešanai rakstnieku vidū.”

Personīgajā dzīvē

Paliekot patiesa un skaidri ievērojot pašas noteikumu - neizpaust nekādu informāciju par savu biogrāfiju, Marina nesteidzas dalīties ar informāciju par savu personīgo dzīvi.

Tāpēc nav iespējams droši pateikt, vai sieviete tagad ir precējusies, vai viņai ir bērns vai bērni un varbūt pat mazbērni.

Runājot par sociālajiem tīkliem, viņa dod priekšroku VKontakte, kur viņa uztur kontaktus ar faniem, izmantojot oficiālo kopienu un atsevišķu kontu, un nav reģistrēta Instagram līdz 2019. gada augustam, lai gan viņa apsolīja apsvērt šo iespēju gadu iepriekš.

Marina Surževska tagad

2019. gadā Marina izdeva "Mežoni" - stāstu par galvenās varones laimīgu satikšanos ar patiesu mīlestību pēc šķiršanās no sava bagātā vīra, kura mantoja mājas drupas nomaļā provincē.

Tajā pašā laikā bibliogrāfijā parādījās “Karnohelmas briesmonis”, papildinot sēriju “Pasaule aiz Lielās Miglas” (“Iespiešanās” un “Pūķa sudrabs”), “Tas, kas nāk ar sniegu” un “Dverindarium”.

Lietotāja "VKontakte" Gaļina Svirkova un vienlaikus uzticīgā Surževskas cienītāja, kurai izdevās iepazīties ar pēdējā darba pirmajām nodaļām, aizraujošu pārskatu atstāja autora lapā:

“Šis ir pārsteidzošs stāsts, kas mani aizrauj jau no pirmās lapas. Es vienkārši tagad dzīvoju šajā grāmatā. Viņa ievelk rakstītos vārdus riņķa dejā un aicina lasīt tālāk. Nevar atdalīties, bet tas ir nepieciešams, jo šis stāsts ir tapšanas procesā. Marinočka, pacietība ar jums un pozitīvu emociju mākonis."

https://24smi.org/celebrity/101234-marina-surzhevskaia.html

Visas autores grāmatas.

Pa sērijām.

Lai vieglāk atrast, ja kāds vēlas, nosaukumus netulkoju.

Колдовские миры

Дикарь

Тропами вереска

Я тебя рисую    временно недоступна

Другие Миры (АСТ)

Ветер Севера. Аларания

Ветер Севера. Риверстейн        

Звезды романтического фэнтези

Чудовище Карнохельма            

Драконье серебро       

Проникновение             

Ветер Севера

Ветер Севера. Аларания            

Ветер Севера. Риверстейн        

Эфир любви

Отражение не меня. Искра      

Отражение не меня. Сердце Оххарона

Зачем цветет лори

Для кого цветет лори  

Зачем цветет лори        

Отражение не меня

Отражение не меня. Искра      

Отражение не меня. Сердце Оххарона              

Лекс Раут

1.Лекс Раут. Чернокнижник     

2.Лекс Раут. Императорский ловец     

3.Лекс Раут. Наследник огненной крови            

Инстинкт зла

1.Инстинкт Зла. Вершитель      

2.Инстинкт Зла. Возрожденная              

3.Инстинкт зла. Тень    

Королевство Бездуш

1.Королевство Бездуш. Академия        

2.Королевство Бездуш. Lastfata             

Двериндариум

1.Двериндариум. Мертвое      

2.Двериндариум. Живое           

Мир за Великим Туманом

Чудовище Карнохельма            

Драконье серебро       

Проникновение             

Без серии

Вейн    

Янтарь чужих воспоминаний  

Тот, кто приходит со снегом    

Тринадцатый странник              

Я тебя рисую   

Путешествие   

Изгнанник. Испытания раян     

Шоколад

https://pda.litres.ru/marina-surzhevskaya-22364624/

Krievu draugiem.lv -  V kontakte.

https://vk.com/eff_ir

Bezdvēseļu karaliste. Akadēmija

Viena tikšanās var mainīt visu.

Tikšanās ar mani dēļ jaunais zintnieks, Vanderfīldas dinastijas mantinieks un izcils galvaspilsētas akadēmijas students zaudēja savas dzīves galveno cīņu.

Sakarā ar pirmo tikšanos ar šo sasodīto snobu, es, tukša meitene, ieguvu burvju spējas.

Viņš manis dēļ zaudēja nākotni. Viņa dēļ es pazaudēju sevi. Mūs savienoja apkaunojošs noslēpums un naids viens pret otru, un kā debesis smējās, atkal apvienojot mūs Bezdvēseles Valstībā.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/726361/

Onlainā lasīt. https://fantasywiki.ru/korolevstvo-bezdush-akademija-marina-surzhevskaja/

Bezdvēseļu karaliste. Lastfata

Kas ir svarīgāk: mīlestība vai buršanās? Kā atbildēt uz šo jautājumu? Tikšanās ar mani dēļ jaunais zintnieks, Vanderfīldas dinastijas mantinieks un izcils metropoles akadēmijas students zaudēja savas dzīves galveno cīņu. Sakarā ar pirmo tikšanos ar šo sasodīto snobu, es, tukša meitene no nomalēm, ieguvu burvju spējas. Viņš manis dēļ zaudēja nākotni. Viņa dēļ es pazaudēju sevi. Mūs saista lastfata - noslēpums, kas var mainīt pasauli. Vai kaut kas vairāk?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/734072/

Onlainā lasīt. https://fantasywiki.ru/korolevstvo-bezdush-lastfata-marina-surzhevskaja/