Marcins A. Guzeks. Priekšpostenis impērijas nomalē. Commandorija 54

Marcins A. Guzeks (Marcin A. Guzek) — poļu rakstnieks-fantasts.

Dzimis 1986. gadā. Viņam ir vēsturnieka izglītība. Fans, emuāru autors, dedzīgs RPG cienītājs, ilggadējs zinātniskās fantastikas kluba „Nawigator” loceklis Žešovā un aktīvs tīkla portāla „Bestiariusz” loceklis.

2014. gadā viņš debitēja ar fantastiskiem stāstiem specializētās antoloģijās un žurnālos. Pirmais lielais darbs ir romāns novelēs “Szare Płaszcze: Komandoria 54”, kas uzrakstīts fantāzijas žanrā, tika publicēts izdevniecībā “Genius Creations” 2017. gadā. Grāmata stāsta par nelielu Pelēkās gvardes vienību, kas veterāna vadībā, kurš kļuvis neapmierināts ar dzīvi, ir spiesta aizstāvēt krītošās impērijas robežas. 2019. gada vasarā tika izlaists romāna turpinājums.

https://fantlab.ru/autor65399

Priekšpostenis impērijas nomalē. Commandorija 54

Pie bojā ejošās impērijas robežas atrodas “Pelēkās likuma gvardes” jaunpienācēju grupa, kuru vada Olafs, komandorija 54 un, kas šeit ir izvietota. Šai mazajai un nepieredzējušajai vienībai šeit vajadzētu uzturēt kārtību un nodrošināt drošību. Uzdevums nav viegls.

Pierobežā meklē patvērumu aizliegtas mākslas piekritēji, noziedznieki, bēguļojoši vergi. Mežoņi šķērso robežu, un spēcīgi šamaņi un pārdabiskas būtnes viņiem palīdz šajos izgājienos.

Impērija nemet pret viņiem bruņiniekus spīdošās bruņās, bet gan jaunpienācēju grupu neapmierināta veterāna vadībā.

https://fantlab.ru/work929352

Par autoru poliski.

https://lubimyczytac.pl/autor/105657/marcin-guzek