Maite Karansa. Feju lāsts

Maite Carranza

Esiet piesardzīgs vēlmēs - tās var piepildīties!

Marina vienmēr ir apskaudusi savu vecāko māsu - skaisto, burvīgo un populāro Anheli. Tāpēc, kad sīkā Violetā feja uzaicināja viņu doties uz Īriju - elfu, feju zemi un maģisko Tuatha De Danannas karalisti, Marina bez vilcināšanās piekrita. Kā viņa varēja iedomāties, ka riskē kļūt par pasaku burvestības upuri, un viņai vajadzēs izdomāt veidu, kā mūžīgi nepalikt maģiskajā pasaulē.

Mēs prezentējam slavenās spāņu rakstnieces Maites Carranza, prestižo literāro balvu ieguvējas, vislabāk pārdotās triloģijas “Burvju kari” autores pirmo grāmatu, kas izdota 25 valstīs un tirāža pārsniedz 3 miljonus eksemplāru.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/303656/

Pēc Violetas fejas lūguma, izliekoties kā vecākā māsa Anhela, Marina tiek sagūstīta maģiskajā Īrijas leģendu un teiksmu Tuatha De Dananne valstībā. Fejas valstības un pasaules elfu karavīri ir Marinas "draugi" valodu skolā - Antaviana, Lusi un Cicero.

Viņu priekšā atrodas pazemes cietums, mūžīgā gūsta maģiskajā pasaulē un droša nāve no ļaunās un nodevīgās karalienes Oonagas rokām.

Un izrādās, ka visi šī aizraujošā stāsta varoņi nemaz nav tādi, kādi šķita ...

Maites Kerānes otrā pasaku grāmata

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/320003/

Cita triloģija.

Vilcenes klans.

Viņas mantojums ir atams un burvju nūjiņa ... un arī burvestības, kas ienāk prātā pašas no sevis, un īpaša spēja -  saziņa ar dzīvniekiem. Tomēr vai tas palīdz, ja pirmo reizi iemīlas?

Pēc mātes pazušanas četrpadsmit gadus vecā Anīda uzzina, kas nāk no senās etrusku burvju ģimenes, un tikai viņa var māti izraut no asinskāro raganu-odioru gūsta.

"Burvju kari" tika publicēti 22 valstīs, un tas iznāca ar vairāk nekā 3 miljonu eksemplāru tirāžu ...

Otrais un trešais sējums - “Ledus tuksnesis” un “Odijas lāsts” tiek publicēti attiecīgi 2010. gada martā un aprīlī.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/229867/

Ledus tuksnesis.

Viņas mantojums ir atams un burvju nūjiņa ... vēl burvestību, kas nāk prātā pašas no sevis, kā arī īpaša spēja saziņai ar dzīvniekiem un spokiem.

Piedāvājam jūsu uzmanībai - pasaulslavenās Maites Kerānas triloģijas otro grāmatu "Burvju kari" - "Ledus tuksnesis".

Izglābjot Anaidu no spēcīgas asinskāras raganas vajāšanas, Selēna stāsta meitai dramatisku mīlas stāstu. Vai Anaida sapratīs un piedos savam tēvam, kurš nespēja viņas pasargāt no lielās Odioras - pašas Ledus karalienes?

"Burvju kari" tika publicēts 22 valstīs, un tas iznāca ar aptuveni 3 miljonu eksemplāru tirāžu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/233880/

Odijas lāsts.

Anaida pēkšņi saprot, ka Odioras un Omnioras asinis rauj viņu gabalos, un Varas Zizlis liek izdarīt darbības, ar kurām nevar lepoties.

Lai kļūtu par īsto izvēlēto, viņai jāizlemj, kas ir svarīgāks - personīgā laime vai apkārtējo laime ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/241866/

Fendoma mājaslapa.

https://voinakoldiniy.fandom.com/ru/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B9

Maite Karransa (Barselona, ​​1958) ir slavena spāņu rakstniece un scenāriste. Pēc rakstnieces teiktā, humanitārās zinātnes viņai ir radījušas interesi kopš bērnības, un viņa kļuva atkarīga no lasīšanas, pateicoties klasiskajai angļu, franču un krievu literatūrai. Nav pārsteidzoši, ka, izvēloties nākotnes profesiju, Maite Karransa apmetās aizraujošajā un ļoti aizraujošajā antropoloģijas zinātnē. Pēc Hjūna Martorela universitātes beigšanas topošā rakstniece strādāja par spāņu valodas un literatūras skolotāju vienā no Barselonas institūtiem. Viņa veiksmīgi apvienoja mācīšanas aktivitātes ar zinātnisko izpēti un sportu. Maite Karransa aizstāvēja disertāciju un ieguva grādu, un viņas mīlestība uz sportu mudināja viņu uzrakstīt savu pirmo grāmatu. Autobiogrāfijā, kas publicēta viņas oficiālajā tīmekļa vietnē, Karransa raksta: “Tajā laikā man patika slēpot un kāpt kalnos. Gleznainā Čerdanijā (Katalonijas kalnu reģions) es uzrakstīju savu pirmo romānu pusaudžiem “Dievs, kāds haoss!” (Ostres tu, quin cacao!). Tas tika publicēts 1986. gadā, un to atzīmēja kritiķi. Es saņēmu Kritikas Serra d’Or balvu par šo grāmatu. ” 90. gadu sākumā tika izdotas vēl divdesmit Maites Karransas grāmatas, to skaitā bestselleri, kas saņēma prestižas Eiropas balvas. 1987. gadā rakstniecei tika piešķirta Folch i Torres balvas literārā balva par grāmatu “Dievs, kāds haoss”, 1989. gadā - Joaquim Ruyra balvas balva, un 2002. gadā Maite Karransa kļuva par vienas no Spānijas vadošajiem izdevējiem - EDEBÉ prēmiju par grāmatu “Gribu būt manas māsas līgavainis? ” (Quieres el novio de mi hermana?).

Emocionāli, dziļi, sirsnīgi un dzīvespriecīgi rakstīti Maites Karransas darbi ātri ieguva popularitāti. Viņas grāmatas ir tulkotas angļu, franču, vācu, dāņu, portugāļu, grieķu, slovāku un krievu valodā. Turklāt Krievijā pirmo reizi vislabāk pārdoto Karransu publicē izdevniecība OLMA Media Group. Sarežģītā un auglīgā rakstīšanas profesija piespieda Maitu Karransu pārtraukt mācības un pārkvalificēties par scenāristu. Šis darbs prasīja mazāk laika un pūļu, kas ļāva autorei veltīt brīvas stundas grāmatu rakstīšanai. Starp citu, televīzijas seriāli, kuru pamatā ir Maites Karransas scenāriji, bija ne mazāk populāri kā viņas darbi. Kā scenāriste viņa ir vairākkārt saņēmusi prestižās Eiropas kino balvas: Ondes balvu, TP balvu, ILC balvu, Biaricas festivāla balvu un GAC balvu. 2004. gadā rakstniece “parcēlās uz vērienīgu projektu” - sāka veidot triloģiju “Burvju kari” (La Guerra de las Brujas), kas viņai atnesa pasaules slavu. Triloģijas grāmatas - “Vilku klans”, “Ledus tuksnesis” un “Odijas lāsts” - guva gan kritiķu, gan lasītāju atzinību. “Es nolēmu koncentrēties uz fantāzijas žanra grāmatām, jo ​​pēc „The Warce of the Sorceresses” panākumiem es biju pārliecināta, ka spāņi var rakstīt ne tikai citu Eiropas autoru līmenī, bet arī labāk par viņiem,” savā autobiogrāfijā norāda Maite Karransa. Pašlaik rakstniece strādā pie scenārijiem un grāmatām, māca rakstīt universitātē, bet skolās - publiskās uzstāšanās mākslu. Maite karransa audzina trīs bērnus - meitu Jūliju un divus dēlus - Mauricio un Viktoru. Cienījams viņu ģimenes loceklis ir Kerrigana - jūrascūciņa. Brīvajā laikā (ja tādu var atrast) Maijai Karransai patīk peldēties, iet uz filmām, bet visvairāk viņai patīk lasīt.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/300693-majte-karransa

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Maite_Carranza

Mājaslapa.

https://maitecarranza.com/

Bibliogrāfija.

https://maitecarranza.com/autora/bibliografia/