Mailzs Metiss. Aizspogulijas fizika. Jaunā Lauka teorija un citi jautājumi

Miles Mathis. The un-unied field and other problems

"Aizspogulijas fizika" - ir izaicinājums tradicionālajiem zinātnes priekšstatiem, mēģinājums atrast atbildes uz tās galvenajiem jautājumiem, iekļūstot aiz matemātikas formulu fasādes.

 

Grāmatas autors ir pārliecināts, ka fizika tikai sāk savu īsto dzīvi, ka to noteikti ir jāatbrīvo no "muļķībām", lai tās atbildes būtu saturiskas.

 https://www.labirint.ru/books/679496/

Autora mājaslapa.

http://www.milesmathis.com/

Miles Mathis (dzimis 1964) ir amerikāņu mākslinieks, dzejnieks, rakstnieks, pseidozinātnieks un konspirācijas teoriju radītājs. Citur ir rakstīts, ka  Miles Williams Mathis  ir dzimis 9-17-63 Amarillo, Teksasā.

Matīss ir vislabāk pazīstams ar savādām un bieži smieklīgām teorijām. Piemēram, tas, ka π (pi) faktiski ir vienāds ar 4, ar brīdinājumu, ka tā ir "kinemātiska situācija"; tomēr neviens cienījams zinātnieks nepiekrīt šādām muļķībām. Matīss domā, ka standarta matemātiskie atvasinājumi ir nepareizi - un apgāž gandrīz visu matemātiku un zinātni. Viņš ir arī izgudrojis uzlādes lauka teoriju, kurai, tāpat kā visām citām neskaitāmajām teorijām, vēl nav jāiziet pamatu salīdzinošās pārskatīšanas pārbaude.

Papildus matemātikai un zinātnes nepiemērotībai, izskaidrot pasauli, Matīss ir arī uzmācīgs sazvērestības teorētiķis.    

[Jāpiemin, ka attēlos, kas te redzami, viņš redz tikai sev līdzīgu personu.]

https://rationalwiki.org/wiki/Miles_Mathis

Vēl par viņu.

https://sites.google.com/site/lennysanchez/home/miles-mathis-milesmathiscom-excerpts