Magnuss Mists. Mazā, ļaunā grāmata

Magnuss Mists (Magnus Myst), faktiski, Marks Hots (Marc Hotz, dzimis 1974. gada 25. septembrī Pretorijā), ir vācu autors. Magnuss Mists studēja scenārijus Kinoakadēmijā Ludvigsburgā. Jau viņa pirmais darbs "The Evil Book" bija veiksmīgs un deva virzienu turpmākajam darbam. Viena no tēmām viņa darbos un publikācijās ir interaktivitāte.

Magnuss Mists vada “Laika ceļojumu, kvantu maģijas un piedzīvojumu aģentūru (Agentur für Zeitreisen, Quantenmagie und Abenteuer)” Ķelnē.

https://de.wikipedia.org/wiki/Magnus_Myst

Ik pa laikam viņš ir arī sīkdatņu briesmonis. Bez tam, viņš ir pilnīgi normāls cilvēks, kurš, diemžēl, nevar pārstāt satraukties par Visuma brīnumiem.

https://www.ueberreuter.de/urheberinnen/magnus-myst/

Nr. 1. Mazā, ļaunā grāmata

Šai mazajai grāmatai ir liels sapnis: viņa vēlas kļūt par ļaunāko pasaulē! Stāstīt biedējošus un aizraujošus stāstus, kuru dēļ tava sirds sasalst - tieši par to sapņo šis mazais sējumiņš. Bet viņš pats nespēs tikt galā, viņam vienkārši ir vajadzīgs PRASĪGS drosmīgs, gudrs un superklases lasītājs - tas ir, jūs! Jā, jā, tu! Nav šaubu, ka jūs neesat gļēvs zaķis, bet gan īsts varonis, kurš viegli atrisina visas mīklas, iziet atjautīgus meklējumus un nebaidīsies no dažiem šausmu stāstiem tur! Atliek tikai atvērt pirmo lapu un sākt neticamu piedzīvojumu ar virkni pārsteigumu un noslēpumu. Tas būs jautri!

Vislabāk pārdotais saskaņā ar prestižo žurnālu Spiegel.

"Šī publikācija izklaidē, pārsteidz, rada spēcīgas emocijas un novērš bailes no grāmatām." boys & books

https://www.litres.ru/magnus-mist/malenkaya-zlaya-kniga-49636592/

Nr. 2. Tagad vēl bīstamāk

Mazā ļaunā grāmata ir atpakaļ lietā! Šoreiz viņa uzzinājusi traku noslēpumu - nē, SLEPENU! Un viņa ilgojas dalīties tajā ar savu lasītāju. Uzmanību: šis noslēpums padara par vieglu -  sajukšanu prātā! Tam vienkārši nav iespējams ticēt, bet patiesībā tā ir ... Ja neesi gļēvs zaķis un mīli visu noslēpumaino, neparasto un aizraujošo, tad šī grāmata ir domāta tieši tev! Kopā ar viņu jums būs iespēja aizbēgt no neliešiem, atrisināt kaudzi sarežģītāko mīklu, izlasīt aizraujošus stāstus un uzzināt ko tāāādu ... Nu, ko jūs gaidāt ?! Ātri atveriet pirmo lapu!

https://www.litres.ru/magnus-mist/malenkaya-zlaya-kniga-2-51258726/

Nr. 3. Tavs laiks ir pienācis!

Maza ļauna grāmata ir sagatavojusi jums jaunu pārsteigumu! Šoreiz jautājums neaprobežosies tikai ar briesmīgiem stāstiem un sarežģītām mīklām, jo ​​tagad viņa dodas ceļojumā LAIKĀ! Jā, jā, viņa apgalvo, ka ar maģijas palīdzību viņa var ikvienu pārnest uz aizvēsturisko laikmetu un tālo nākotni! Tiesa, šim viņai būs vajadzīgs gudrs, drosmīgs un garšīgs lasītājs - tas ir, tu! Ja nebaidāties pazust gadsimtos, satikt tā laika pirātus un milzīgos dinozaurus, kā arī esat gatavs ieskatīties divdesmit otrajā gadsimtā, tad pasteidzieties! Maza ļauna grāmata jūs jau gaida!

https://www.litres.ru/magnus-mist/malenkaya-zlaya-kniga-3-51657915/