Luī Stovela. Pūķis bibliotēkā

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Louie Stowell. The Dragon in the Library

Kita NECIEŠ lasīt. Viņai DAUDZ vairāk patīk staigāt, spēlēties vai pat kāpt kokos, lai tikai nevajadzētu pakavēties mājās pie grāmatas. Bet, kad kādu dienu Kita iet kopā ar draugiem uz bibliotēku, viņa kļūst par patiesas maģijas liecinieku! Bērni uzzinās, ka šajā bibliotēkā ir īpašas grāmatas, kuras varat lasīt, lai virzītos uz dažādām valstīm, tuksnešiem un pat džungļiem! Kā arī burvju grāmatas kalpo kā ceļvedis fantastisku dzīvnieku mītņu vietās. Bet Solta kungs vēlas pārņemt visas šīs grāmatas. Kitai ar draugiem par katru cenu viņš jāaptur un jāsaglabā bibliotēka! Izrādās, ka lasīšana ir aizraujošs piedzīvojums!

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/746470/

Briesmonis no ezera

Kita Spensere ir jaunākā burve vēsturē. Viņa studē maģiju bibliotēkā pieredzējušas burves-bibliotekāres vadībā. Bet notiek kaut kas dīvains ... Kitas maģija pasprūk no kontroles, visi apkārtējie dzīvnieki pēkšņi sāka runāt ar cilvēkiem, un netālajā dīķī apmetās briesmonis vārdā Lizzy! Kita ar draugiem caur īpašu portālu dodas uz Skotiju, uz Lizijas dzimteni. Tur, kur vienā no ezeriem dzīvo nāriņas, kuras izraidīja Lizzy. Bērnus gaida pārsteidzoši piedzīvojumi, iepazīšanās ar lepnām un stingrām ezeru nārām un pat satikšanās ar Pūķu pavēlniekiem, kuri, domājams, senatnē bija pazuduši no Zemes sejas!

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/747844/

Kopā ar Aleksu Fraitu. Skandināvu mīti bērniem

Unikāla Skandināvijas aizraujošāko mītu kolekcija. Jūs gaida pārsteidzošas tikšanās un drosmīgi varoņi, kuri var iznīcināt pūķus. Pērkona un zibens dievs Tors, viltīgais Loki, ūdens čūskas, uguns dēmoni un sniega giganti dodas reālā ceļojumā caur Skandināvijas mitoloģiju.

Kā sākās dievu karš un kas ir Ragnaroks? Šīs grāmatas lappusēs jūs uzzināsit leģendas un teiksmas par pasaules radīšanu, kuras senatnē viens otram stāstīja drosmīgie vikingi.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/745954/

Luī Stovela.

Louie Stowell sāka savu karjeru, rakstot rūpīgi izpētītas grāmatas par kosmosu, seno Ēģipti, politiku un zinātni, bet galu galā aprobežojās tikai ar lietu veidošanu. Viņai patīk rakstīt par pūķiem, burvjiem, vampīriem, fejām, monstriem un paralēlām pasaulēm.

Viņa dzīvo Londonā kopā ar savu sievu Karenu, savu suni Buffy un baisu lelli, kas, iespējams, ir nolādēta.

https://nosycrow.com/contributors/louie-stowell/

Tviteris.

https://twitter.com/louiestowell?lang=en

Alekss Fraits.

Alekss Fraits ir bērnu literatūras autors kopš 2005. gada. Darbojoties vienīgi Usborne Publishing, viņš ir uzrakstījis vairāk nekā 50 grāmatu, kas aptver gandrīz jebkuru tēmu, par kuru jūs varat domāt, sākot no Visuma pirmsākumiem un beidzot ar pasaules reliģiju nozīmi, no izmirušiem dzīvniekiem līdz AIs prototipam un no Japānas leģendām līdz skandināvu mitoloģijai. Divas no viņa grāmatām ir atlasītas Karaliskās biedrības Jauniešu tautas grāmatas balvai: Skatiet izgudrojumus iekšpusē (2012) un 100 lietas, kas jāzina par kosmosu (2017).

Alekss uzauga mājā, kuru ieskauj komiksi un grafiski romāni, un viņš visu mūžu aizraujas ar medijiem. Papildus komiksiem, kurus viņš kopēja un nodeva apkārt savas pamatskolas rotaļu biedriem, viņš 2003. gadā kopā ar mākslinieku Gezu Frīnu uzrakstīja četrdaļīgu sēriju “Digital Graffiti”, un viņam bija īsu stāstu komiksi, kas publicēti FutureQuake un Asteroid Belter.

Agent: Patrick Walsh

http://www.pewliterary.com/author/alex-frith/