Kristīne Henrija. Alise

Sadrupušo ēku labirintā, sauktā par Vecpilsētu, dzīvo izmisuši cilvēki un atrodas slimnīca ar betona sienām, no kurām atstarojas nabadzīgo cilvēku kliedzieni, kuri ieslēgti iekšā.

Slimnīcā ir sieviete. Viņas savulaik blondi mati ir sajukuši pinkās. Viņa neatceras, kāpēc izrādījusies tik drausmīgā vietā. Tikai ilgstoša tējas dzeršana, garās ausis un asinis ...

Bet vienu nakti ugunsgrēks slimnīcā dod sievietei iespēju izglābties, izlecot pa caurumu vietā, kas viņu turēja apcietinājumā. Iespēja atklāt patiesību par to, kas notika pirms daudziem gadiem.

Tikai sieviete nav vienīgā bēguļojošā. Kaut kas cits kļuva brīvs. Tumšs Jaudīgs. Un, lai uzzinātu patiesību, sievietei būs jānsadzen šis zvērs pašā Vecpilsētas sirdī, kur trusis gaida savu Alisi.

https://iknigi.net/avtor-kristina-genri/181848-alisa-kristina-genri.html

Kristīne Henrija ir autore "Alises hroniku" diloģijai, "Alise" un "Sarkanā karaliene" (vēlāk iznāk arī 3. grāmata), kas ir tumšs stāsts un savīti motīvi no Alises piedzīvojumiem Brīnumzemē, kā arī "Pazaudētais zēns: Kapteiņa Āķa patiesais stāsts", kapteiņa Āķa dzīvesstāsts no "Pītera Pena".

Viņa ir arī nacionālās bestselleru sērijas BLACK WINGS (BLACK WINGS, BLACK NIGHT, BLACK HOWL, BLACK LAMENT, BLACK CITY, BLACK HEARD and BLACK SPRING) autore, kurā redzamas:  Nāves aģente Madeline Black un viņas popkornu mīlošā gargūlija Beezle.

Viņai patīk skriet lielus attālumus, lasīt visu, ko var iegūt, un brīvajā laikā skatīties filmas ar samurajiem, zombijiem un ar / vai bez subtitriem. Viņa kopā ar vīru un dēlu dzīvo Čikāgā.

Jūs varat apmeklēt viņas tīmekļa lapu www.christinahenry.net, facebook.com/authorChristinaHenry, twitter.com/C_Henry_Author and www.goodreads.com/CHenryAuthor.

https://www.goodreads.com/author/show/3409936.Christina_Henry

Pazudušā zēna treileris.

https://www.goodreads.com/videos/117608-lost-boy-book-trailer

Nāriņas treileris.

https://www.goodreads.com/videos/133217-the-mermaid