Kristija Goldena. Miglu vampīrs uc. Visumi

Goldena ir uzrakstījusi gandrīz piecdesmit romānu un vairākus īsus stāstus zinātniskās fantastikas, fantāzijas un šausmu jomās. Starp viņas daudzajiem projektiem ir vairāk nekā ducis Star Trek romānu, vairāk nekā ducis - spēļu gigantu Blizzard's World of Warcraft un StarCraft romānu, kā arī trīs grāmatas tagad pabeigtajai Zvaigžņu karu romānu sērijai "Džeda liktenis". Viņas līdzautori šajā sērijā bija Trojs Denings un Ārons Allstons.

TSR Ravenloft romānu līniju viņa uzsāka 1991. gadā ar savu pirmo romānu - "Miglu vampīrs"- un ir elfiskā vampīra arhetipa veidotāja fantāzijā. Tam sekoja Dance of the Dead un The Enemy Within. Goldena ir arī uzrakstījusi īsos stāstus, kas ietilpst "Forgotten Realms" Visumā, parādoties antoloģiju sērijās, kurās viņa tālāk pēta elfa vampīra Jandera Sunstar gaitas, kuru viņa radīja "Miglu vampīrā". Goldena ir uzrakstījusi duci Star Trek: Voyager romānu, ieskaitot populāro Dark Matters triloģiju, Homecoming diloģiju un Spirit Walk diloģiju.

Goldena ir arī divu oriģinālo fantāzijas romānu autore no Ace Books, King's Man & Thief un Instrument of Fate, kas 1996. gadā bija Nebula priekšbalsošanā.

Savu spēļu fantāzijas romānu vidū viņa uzrakstīja Warcraft: Lord of the Clans (2001) un World of Warcraft: Rise of the Horde (2006. gada decembris). Viņa arī ir autore triloģijai ar nosaukumu StarCraft: Dark Templar Saga for Blizzard Entertainment un Simon and Schuster Pocketbooks. Viņa arī rakstīja World of Warcraft: Arthas: Rise of the Lich King, kas tika izlaista 2009. gada 21. aprīlī. Tas bija Goldenas pirmais New York Times bestsellers. Turpmākie Warcraft romāni ir "The Shattering: Prelude to Cataclysm," "Thrall: Twilight of the Aspects," "Jaina Proudmoore: Tides of War," un "War Crimes."

Ar vārdu Jadrien Bell viņa uzrakstīja fantāzijas trilleri ar nosaukumu "A.D. 999", kas 1999. gadā ieguva Kolorado Autoru līgas balvu par labāko žanra romānu.

Pašlaik viņa cer atkārtoti izdot savu oriģinālo fantāzijas sēriju “Dancers Pentad”. Pirmā grāmata sērijā "Uguns spārni" (On Fire's Wings) seko pirmā piecu dejotāju, liesmu dejotāja Kevla, atklājumam. Otrajā grāmatā "In Stone's Clasp" ir stāstīts gan par liesmu dejotāju Kevlu, gan akmens dejotāju, zemes elementu Jareth. Grāmata 2005. gadā ieguva otro Kolorado Autoru līgas balvu par labāko žanra romānu. Šī sērija tika izlaista caur Luna Books.

Goldena ir arī rakstījusi Buffy the Vampire Slayer un Angel antoloģijās. Viņa ir uzrakstījusi romānus, balstoties uz Stīvena Spīlberga animācijas televīzijas šovu Invasion America, un filmas producents un scenārija autors Harve Bennett bija tik ļoti pārsteigts par savu darbu Invasion America, ka viņš uzaicināja viņu uz Holivudu, lai rakstītu šovam - tomēr izrāde netika atjaunota otrā sezonā.

Goldena ir autore četriem Assassin's Creed darbiem. Viņas pirmais, "Blackbeard: The Lost Journal" ir līdzgabals video spēlei Assassin's Creed IV: Black Flag. Vēl viena Assassin's Creed grāmata, universālā "Abstergo Employee Handbook"atradās veikalu plauktos 2014. gada decembrī. "The Accidental Knight" - romāns, kas izveidots Kriptozoik kāršu spēlei HEX pasaulē, vēlāk tiks publicēts 2014. gadā kā tiešsaistes grāmata, kurai ir drukātā versija. Romāns Star Wars: The Clone Wars visumā ar nosaukumu "Star Wars: Dark Disciple" (Zvaigžņu kari: Tumšais māceklis) tika publicēts 2015. gada jūlijā. 2017. gadā viņa, izmantojot Titan Books, publicēja oficiālo novelizāciju "Valerian and the City of a Thousand Planets".

Personīgā dzīve.

Goldena ir dzimusi 1963. gada 21. novembrī, Atlantā, Džordžijā, ASV. Pašlaik viņa dzīvo Mičiganā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Christie_Golden

Mājaslapa.

http://www.christiegolden.com/

Miglu vampīrs.

Tas ir viens no stāstiem par vampīru Stradu. Viņš ir vampīru un vilku pavēlnieks, kurš iedveš sausmas visā valstī. Jauns garīdznieks Saša un zeltmatis-elfs Džanders, arī vampīrs, kas sagādā viņam neciešamas mokas, uzsāk cīņu ar Stradu par cilvēku dvēselēm.

https://iknigi.net/avtor-kristi-golden/12142-vampir-tumanov-kristi-golden.html