Kristiana Roberta Vinda. Kaut kas no Nortriveras

Varbūt arī vīrietis, jo autors – inkognito. Droši vien no Krievijas, jo citu zemju avotos nav nekāda informācija par šādu autoru, lai gan tā vārda pareizrakstību citās valodās arī nav iespējams iegūt. Vienīgais foto it kā norāda uz sievieti. Mistisku šausmu trilleri pēc žanra.

Kaut kas no Nortriveras.

Es ļoti uztraucos par sava partnera aiziešanu pensijā. Mēs esam jau kopā piecpadsmit gadus. Pārliecināšana bija veltīga, Bobs jau sen bija nolēmis pārcelties uz okeānu. Un mana dzīve nekad nebūs tāda pati ...

Kaut kā mani apdullināja ziņas par galvaspilsētas detektīva ierašanos. Frenks Millers klātienē. Ļoti dīvaini! Mūsu pilsēta ir savažots ar mūžīgu aukstumu. Iecelšana šajās malās tiek uztverta tikai kā padzīšana vai trimda. Kāpēc viņš ir šeit?

Notikumi sāka risināties ātri un neparedzami. Frenks kaut ko zina, bet nesteidzas mani ar to iepazīstināt. Viņš tikai izmeta frāzi, ka viņa klātbūtne, iespējams, palīdzēs izvairīties no traģēdijas.

Viss sākās ar sakropļotu govs līķi. Es tam nepiešķīru lielu nozīmi, kaut arī nekad nebiju redzējis tik asiņainu putru. Mans kolēģis uzstāja, ka jāpārbauda nabaga dzīvnieka mirstīgās atliekas. Rezultāti šokēja policijas iecirkni.

https://www.litres.ru/kristian-vind/nechto-iz-nort-river/?track=from_luchshie-knigi_bookcard

Iedomājieties pilsētu, kas nozaudēta biezajos Ziemeļamerikas mežos, it kā nogriezta no pārējās pasaules. Nekad tajā nekas nenotiek, un iedzīvotāji viens otru labi pazīst. Viņi zina par pamatiedzīvotāju dzīves pirmsākumiem - indiāņu ciltis jau sen bija apmetušās pie upes gultnes. Un godina viņas. Un viņi zina, ka dažas leģendas, kuras stāstīja, sēžot ap uguni, var atdzīvoties. Īpašais policijas aģents Frenks Millers ierodas Ziemeļupē neilgi pēc tam, kad drausmīgu dzīvnieku nogalināšanas vilnis satricina pilsētu ar biedējošu nežēlību. Daniels Kosgrovs, vietējais policists, kurš neatceras nevienu slepkavību, drīz saprot, ka Millera atbraukšana norāda uz to, ka viņi sastapsies ar kaut ko patiesi biedējošu.

https://www.livelib.ru/author/1103977-kristian-robert-vind

Kaut kas no Darkmauntas.

Droši vien kādu dienu Frenks Millers kļūs par parastu policistu. Ja viņam to atļaus. Bet diez vai tas notiks šajā dzīvē. Atgādinot vismaz tos notikumus, kas ar viņu notika Melnajā mežā. Jūs nevēlētos tādu ienaidnieku. Un tagad vēl viens noslēpumains gadījums ar mistisku fonu. Cik tu vari? ..

Pamesta māja mazajā Tumšā kalna pilsētiņā bija pēdējā pajumte jaunajam Stenlijam Vaidam. No pirmā acu uzmetiena viss ir skaidrs - banāla pašnāvība. Puisis iebāza galvu cilpā un atcerieties, kā viņu sauca! Bet tomēr kaut kas šeit nebija kārtībā.

Kāpēc, teiksim, mirušajam istabā bija jāieliek spoguļi? Jā, lai jūs varētu redzēt, kas notiek zem gultas? Ko viņš tur meklēja? Vai cits nesaprotams apstāklis ​​- visi mājas logi ir nokrāsoti. Kāda dīvaina kaprīze? Saskaņā ar liecībām Vaids pirms nāves izturējās savādi, pēc tam pilnībā pazuda.

Frenks Millers dodas uz nozieguma vietu, lai redzētu visu savām acīm. Vēlreiz viņam būs jāpārliecinās, ka mūsu pasaule ir sarežģītāka, nekā mēs esam pieraduši par to domāt. Galu galā atrastie pierādījumi dod vairāk jautājumu nekā atbildes.

https://www.litres.ru/kristian-vind/nechto-iz-dark-maunt/

Labākais apraksts.

Es aizrautīgi atklāju jaunu autoru. Burtiski vienā elpas vilcienā noriju “Kaut ko” un vienkārši noslīku “Spokos”. Autors kaut kā nemanāmi aizrauj lasītāju, ienirstot tik mistiskos dziļumos, ka tu netīšām sāc atskatīties atpakaļ - šķiet, ka viņa radītā pasaule tevi pamazām ieskauj ... Galveno varoņu ģeniālais neprāts ir tik ticami savijies ar realitāti, ka tici, ka autorei ir absolūta taisnība. Uz kādu laiku aizverot grāmatas pēdējo lapu, jūs joprojām paliksit pārsteigts par lasīto. Iesaku mistiskā trillera faniem.

https://www.litres.ru/kristian-vind/

Кристиан Роберт Винд bibliogrāfija.

2020

Нечто из Дарк Маунт – Kaut kas no Darkmauntas.

2019

Нечто из Норт Ривер – Kaut kas no Nortriveras.

Нечто из Блэк Вудс – Kaut kas no Blekvudas.

Izdošanas datums nezināms.

Призраки глубин

https://fantasywiki.ru/tag/kristian-vind/robert-

https://avidreaders.ru/author/kristian-robert-vind/

https://coollib.com/a/183736-kristian-robert-vind