Kolina Houka. Džeka-Luktura lāsts

Rakstniece. Colleen Houck.

Kolina Houka vispirms ir lasītāja. Viņa mīl grāvējus, piedzīvojumus, fantastiku, romantiku un viņas mīļākās grāmatas satur kaut ko no katra, minētā žanra

Iegūstot Associate’s Degree no Rick’s college un nosūtījumu uz Arizonas Universitāti, viņa pamet mācības, lai kļūtu par misionāri, pēc tam iepazīst savu nākamo vīru. No tā laika viņa ir mainījusi daudzas profesijas, tajā skaitā, nodarbojusies ar surdotulkošanu. Kolina ir dzīvojusi Arizonā, Aidaho, Jūtā, Kalifornijā un Ziemeļkarolīnā, tagad pastāvīgi dzīvo Oregonas pavalstī Sālemā, kopā ar vīru un milzīgu balta tīģera izbāzeni.

Mājaslapa: http://colleenhouck.com

Dzimusi 1969. gada 3. oktobrī, Tusonā, ASV.

https://www.litmir.me/a/?id=56448

Grāmata. The Lantern's Ember

Laipni lūdzam citā pasaulē, kur valda Tumsas spēki!

Pirms piecsimt gadiem Džeks ir slēdzis līgumu ar Sātanu. No tā laika viņš ir kļuvis par Laternu – vienu no portāla sargiem uz Citu pasauli, kas pilna ar murgainiem radījumiem: dēmoniem, vampīriem, spokiem un vilkačiem. Jauneklis simtiem gadu ir sekojis tam, lai neviena dvēsele nešķērsotu pasauļu robežu. Džeks lieliski tika ar to galā, kamēr nesatika brīnišķo Emberu O’Deiru.

Nezināms spēks velk stūrgalvīgo un apburošo raganu uz pasauļu krustcelēm. Nerēķinoties ar Džeks brīdinājumiem, meitene pārkāpj aizliegto līniju. Jaunajai raganai piemīt liels spēks, taču pat viņa neapjauš, cik īstenībā ir varena. Džekam nāksies izdarīt visu, ko vien var, lai atgrieztu Emberu mājās, pirms Citas pasaules valdnieks paņems viņas dvēseli sev.

https://www.labirint.ru/books/717229/

Lasīt onlainā.

http://loveread.ec/biography-author.php?author=Colleen-Houck