Kirstena Millere un Džeisons Segels. Mūžīgie un Nakts murgi

Eternal Ones

Talantīgā, pašmācības ceļā profesiju ieguvušā dizainere Heivena Mūra dzīvo Snupsitijā, nelielā Tenesī pilsētā, un sapņo par spožu karjeru. Meiteni arvien vairāk apmeklē redzējumi par savu bijušo dzīvi - skaisto Ītanu, Ņujorku un briesmīgo ugunsgrēku, kas mainīja viņas dzīvi. Baidoties zaudēt prātu, Heivena ir spiesta bēgt no Ņujorkas, lai uzzinātu, kas viņa ir tagad un kas viņa bija? ..

Milzīgā megapolē Heivena satiek Jenu Morovu, kurš tiek turēts aizdomās par rokzvaigznes nogalināšanu. Neskatoties uz visu, viņa iemīlas Jenā, jo viņu, šķiet, viņai bija paredzējis pats liktenis. Un „Uroboros” biedrībā atveras drūmā reinkarnāciju pasaule, kas stiepjas gadu tūkstošos. Heivenao ir jānoskaidro visi noslēpumi, kas slēpti viņas iepriekšējās dzīvēs un mīlētājos, pirms viss ir zaudēts un atdzimšanas cikls sākas no jauna ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/416031/

Nakts murgi. Līdzeklis pret bezmiegu. Nightmares! The Sleepwalker Tonic

Čārlijam Lerdam nav dzīve, bet pasaka: 1. Viņam ir ekstravaganta pamāte, kura uztur zāļu dziru veikalu. 2. Viņš dzīvo purpursarkanā savrupmājā ar portālu uz Lejas pasauli - murgu valstību. 3. Bēgot no šīs pasaules, Čārlijs un viņa draugi atbrīvojās no sliktiem sapņiem. Mūžīgi. Vai? ..

Pēkšņi kaimiņpilsētu Orvilfolsu pārpludina ... zombiji. Tas ir, viņi izskatās precīzi kā staigājošie mirušie. Bet patiesībā šķiet, ka tas ir vēl sliktāk. Čārlijs jūt: tuvojas lielas nepatikšanas. Galu galā murgi nekad neguļ ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/735602/

Nakts murgi. Nightmares!

Nekad aizveriet acis nebija tik bailīgi. Un pamosties ir vēl sliktāk!

Čārlijam Lerdam ir vairākas problēmas:

1. Viņa tēvs apprecējās ar raganu.

2. Čārlijam bija jāpārceļas uz viņas savrupmāju, kur pēc saulrieta neviens negribētu atrasties.

3. Viņš neatceras pēdējo reizi, kad gulēja, neredzot murgus.

Un tie ir tikai ziediņi. Murgi var sagraut sapni, bet, kad viņi no sapņiem nonāk reālajā pasaulē, sākas pats interesantākais. Un tikai Čārlijs var tikt galā ar šo postu.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/715050/

Citpasaule. Otherworld

Kad Saimons pilnībā iegremdējās kompānijas izstrādātajā spēlē, viņš nedomāja, ka viesiem tajā nav vietas.

Simtiem spēlētāju pārliecinoši izrādās „Citpasaules” beta testētāji. Cīnoties ar savvaļas dzīvniekiem. Izpētot jaunas zemes. Vācot dārgumus. Piesieti pie gultas reālā dzīvē, peļņas ieguves un niknuma spēļu pasaulē viņi iegūst neierobežotu brīvību. Sākot no apakšas, sasniedziet virsotni ... un atrodieties slazdā.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/664208/

New York Times bestselleru autors Džeisons Segels mēdza redzēt murgus gluži kā Čārlijs, un tāpat kā Čārlijs ir iemācījies, ka lietas, no kurām mēs visvairāk baidāmies, var padarīt mūs spēcīgus ... ja mēs esam pietiekami drosmīgi, lai stātos tām pretī. Džeisonam patīk darboties teātrī, rakstīt, veidot mūziku un pavadīt laiku kopā ar draugiem. Dažreiz viņš raksta mūziku filmām. Dažreiz viņš raksta dziesmas filmām. Dažreiz viņš filmējas tajās filmās un dzied šīs dziesmas. Jūs varētu viņu pazīt no filmas The Muppets un Despicable Me. Jūsu vecāki, iespējams, viņu pazīst no citām lietām. “Murgi!” ir viņa pirmais romāns.

https://www.goodreads.com/author/show/7561804.Jason_Segel

Es esmu Kiki Strike grāmatu sērijas (plus vēl dažas lietas) un Murgu! līdzautore (kopā ar Džeisonu Segelu) grāmatu sērijai. Šis ir mans vecais emuārs. Ja vēlaties uzzināt, kas notiek tagad, apskatiet vietni kirstenmillerbooks.com!

http://kirstenmillerbooks.blogspot.com/2016/12/well-hello.html