Ketrīna Blēra. Pievilcīgā ēna

Katharyn Blair. The becoming shadow

Mani sauc Vespera, un es esmu briesmone. Es varu materializēt jūsu pašu sliktākās bailes, pārvēršu murgus realitātē. Es esmu anomāle, kas cīnās arēnā ar sev līdzīgiem, lai par visām reizēm izmainītu likteni.

 

Es baidos no sava spēka un bēgu no tā, tāpēc, ka zinu - tas spēj pa īstam ievainot. Man ir parādījusies iespēja, pārrakstīt pagātni, taču tad man ir jāuzvar Reversijas turnīrā. Man jāizmanto, ne tikai maģija, bet pa īstam ir jākaujas. Taču iemācīt kauties mani var tikai viens cilvēks - Sems Hārdijs, bijušais MMA cīkstonis un puisis, kurš tikpat izmisīgi, kā es alkst cerēt...

 https://www.labirint.ru/books/713714/

Var lasīt onlainā.

https://knizhnik.org/ketrin-bler/manjaschaja-ten

Mājas lapa.

https://www.katharynblair.com/

Nākamā grāmata.

THE BREATH OF BONES

Gaidāma 2020. ziemā no Putnam/Penguin Random House

Pasaulē, kurā cilvēka tumšākie noslēpumi ir atdzimuši kā Noklusējumi, miesai un asinīm tiek uzdots atklāt to, kam jāpaliek paslēptam, 17 gadus vecā Eerija tiek maldināta tīklā, cenšoties izvairīties no sava slepenā likteņa draudiem.

Autobiogrāfija.

Ak, čau. Mans vārds ir ļoti lieliem burtiem rakstīts šīs sadaļas augšpusē, tāpēc es pieņemu, ka jūs zināt manu vārdu (Katharyn). Un arī to, ko es daru (rakstu romānus un scenārijus).

Es dzīvoju LA, dzeru pārāk daudz kafijas un rakstu visas dienas garumā - tāpēc, ka esmu neprātīgi svētīta, lai darīt to, ko darīju izklaides nolūkos, kad es vēl biju bērns, kurš slēpās garāžas bēniņos, rakstot briesmīgus, briesmīgus vampīru stāstus. Glitter entuziaste. Bethyl nosūtītāja. Pluviophile. Pajautājiet man par manu Dīna Vinčestera apsēstību. Jāņa 1: 5.

Esmu sieva Rosam un mamma Ārinai, Liamam un River Grace. Arī mamma Kriketam (sunim, nevis kukainim) un Maggie Rhee (kaķis, nevis The Walking Dead sliktajai pakaļai), un Kovacam (viņam nav nepieciešami iekavotāji).

Mani pārstāv Brianne "The Shark" Džonsone no Rakstnieku nama un Marija Pendera no UTA.

Biogrāfija.

Ketrīna Blēra ir romānu autore un scenāriju autore. Viņa absolvēja maģistra grādu 2015. gadā un ir ieguvusi maģistra grādu literatūrā. Viņa ir bijusi vairāku filmu “20th Century Fox” sociālo mediju koordinatore, stažiere savas pilsētas Parku un atpūtas departamentā, vingrošanas trenere un pēdējā laikā rakstniecības profesore Azusa Klusā okeāna universitātē. Viņa kopā ar ģimeni dzīvo ārpus Losandželosas. Pievilcīgā ēna ir viņas debijas romāns.

https://www.harpercollins.com/author/cr-132388/katharyn-blair/

P. S. Trešajā attēlā ir fragmenti no rakstnieces otrā romāna topošā vāka.