Heidija Heiliga. Uz visiem... kur?

Apraksts par rakstinieci un viņas daiļradi

Heidi Heilig

Sešpadsmit gadus vecā Niksija dzīvo kopā ar savu tēvu, kuru visi sauc par kapteini Sleitu. Viņš ir neordinārs cilvēks.

Pirmkārt, viņš viss ir pārklāts ar tetovējumiem - burtiski no galvas līdz kājām.

Otrkārt, viņš ir dedzīgs ceļojumu entuziasts, un viņam pat ir savs burinieku kuģis "Kārdinājums".

Un, treškārt, viņš nav parasts navigators, bet gan reāls laika ceļotājs ...

18. gadsimta Indija, 21. gadsimta Ņujorka, 19. gadsimta Havaju salas - viņam nav grūti atrasties jebkur, galvenais, lai viņam būtu karte, vēlams, tā laikmeta un ar roku zīmēta.

Niksija jau 16 gadus klejo kopā ar savu tēvu. Un visu šo laiku Sleits ir apsēsts ar vienu vienīgu mērķi - atgriezties Honolulu 1868. gadā. Tieši tur viņš satika savas Niksijas māti, un tikai tur viņš bija patiesi laimīgs - līdz brīdim, kad viņa nomira dzemdībās ...

Laiku pa laikam karti pēc kartes Šīferis mēģina peldēt uz kāroto salu, bet viss bez rezultātiem. Kāds ir šo neveiksmju iemesls? Kāpēc Providence viņam traucē apvienoties ar savas dzīves mīlestību?

Un kāda cena viņam būs jāmaksā, lai piepildītu savu loloto sapni? .

https://iknigi.net/avtor-heydi-heylig/154696-navsegde-heydi-heylig.html

Par autori.

Heidija Heiliga ir amerikāņu rakstniece. Heidija uzauga Havaju salās, kur mīlēja jāt ar zirgiem, pēc tam pārcēlās uz Ņujorku. Viņas iecienītākā nodarbošanās ir ceļošana. Viņai ir maģistra grāds no Ņujorkas universitātes. Debijas romāns "Meitene no jebkuras vietas" ir uzrakstīts pusaudžu fantāzijas žanrā. Tas tika publicēts 2016. gadā. Rakstniece dzīvo kopā ar savu vīru Bruklinā.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/964328-hejdi-hejlig

Series Girl from Everywhere:

1. 2016. The Girl from Everywhere / Uz visiem... kur?

2. 2016. The Ship Beyond Time

Tviteris.

https://twitter.com/heidiheilig?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Mājas lapa.

http://www.heidiheilig.com/

A Kingdom For A Stage.

Nokļuvušai karā pa vidu starp nemierniekiem un iebrukušajiem kolonizatoriem, Jetai jāizdara neiespējama izvēle ― glābt savus cilvēkus vai aizsargāt sevi.

Otrā grāmata Heidijas Heiligas atzītajā Ēnu spēlētāju triloģijā apvieno tradicionālo stāstu stāstīšanu ar efemerām lietām, lai veidotu aizraujošu fantāziju, kurā iejutīsies Lī Bardugo un Sabā Tahīras fani.

Jeta ir meklētākā noziedzniece. Armija vēlas viņu sodīt par nodevību pret kroni, par Hell’s Court tempļa sabotāžu un par ģenerāļa Legārda slepkavību. Viņi arī vēlas iegūt viņas asiņu varu - maģiju, kas sagūsta klīstošos garus, liekot tiem dzīvot leļļu, akmeņu, papīra ķermeņos, pārvēršot tos. . . ieročos. Viņi vēlas pārdot eliksīru, kas uztur Jetas neprātu, lietojot viņas asinis. Nemiernieki vēlas, lai arī viņa palīdzētu viņiem atgūt savu valsti. Jeta var būt tā, kas šajā karā var nosvērt svarus uz kādu no pusēm.

Bet Jeta, baidoties izmantot savu varu, kas padarīs viņu pārāk līdzīgu Le Trépas, drausmīgajam un tirāniskajam nekromantam, kurš savulaik visu Čakrānu turēja zem tupeles un kurš ir Jetas bioloģiskais tēvs. Galu galā viņa jau ir uzmodinājusi savu brāli no mirušajiem. Un sabaidījusi Leo, vienīgo cilvēku, kurš redzēja viņu tādu, kāda viņa patiesībā ir. Tā kā Le Trépas kopumā un sadursmes starp armiju un nemierniekiem kļūst neizbēgamas, Jetai būs jāizlemj, vai glābjot savu valsti ir vērts upurēt savu dvēseli.

Atzītā autore Heidija Heiliga rada bagātu pasauli, kuru iedvesmojuši Dienvidaustrumu Āzijas kultūras un franču koloniālisms. Stāsta no Jeta pirmās personas skatupunkta, kā arī ar nodaļām, kas rakstītas kā atskaņošanas scenāriji un efemeri, piemēram, dziesmas, kartes un vēstules, skatuves karaļvalsts ir spilgts, ātra tempa darbs, kas ved maģiju, satraucošu romantiku un ģimenes dziļas saites ar episkā piedzīvojuma augstām likmēm. Tas saviļņos Stefānijas Gārberes un Renē Ahdijas fanus.

Brīdinājumi saturā: garīgās slimības (bipolāri), asiņu lietošana maģijā, vardarbība ar ieročiem, karš, koloniālisms, rasisms, mirušo ķermeņu apraksti, reproduktīvās piespiešanas pieminēšana, spīdzināšanas pieminēšana, pašnāvības pieminēšana.

http://www.heidiheilig.com/books/