Eva Fellere. Eva Völler

Autore un viņas grāmata

Rakstniece.

Eva Fellere ir dzimusi 1956. gadā, Felbertā, Bergišlandē pie Vupertāles. Vidusskolu beigusi 1975. gadā. Pēc tam studējusi filozofiju un jurisprudenci. Stažējusies tiesību zinātnēs Frankfurtē pie Mainas. 1986. gadā nolikusi otro juridisko valsts eksāmenu. Līdz 1992. gadam strādājusi par tiesnesi, pēc tam par advokātu. no 2005. gada - profesionāla rakstniece. Rakstniece ir pazīstama ar daudziem pseidonīmiem: Charlotte Thomas, Francesca Santini, Anne Sievers, Paula Renzi, Sibylle Keller, Elena Santiago un Ina Hansen.

https://www.livelib.ru/author/514762-eva-fjoller

Seriāls "Laiku maģija" jeb "Burvestību laiks". Zeitenzauber Band

① Maģiskā gondola / Die magische Gondel

② Zelta tilts / Die goldene Brücke

③ Slepenās durvis / Das verborgene Tor

Netulkotās krieviski:

Schluss mit der Jungsdiät

Wenn Mädchen die Sonne sind, sind Jungs das Eis

Sommerküsse schmecken besser

Ein Kuss allein macht auch noch keinen Sommer

https://www.livelib.ru/author/514762-eva-fjoller

Maģiskā gondola.

Pavadīt vasaras brīvdienas Venēcijā? Kas var būt labāk. Taču septiņpadsmit gadus vecā Anna nezināja, ar ko beigsies viņas brauciens uz vienu no romantiskākajām  pilsētām pasaulē. Pastaigājoties pa moniatūrajām ieliņām, viņa ierauga neticami, sarkanu gondolu. Iespējams, ka laiva piedalīsies ikgadējā parādē - lieliskā, tūristiem domātā šovā, ko Anna nevar izlaist. Uzveduma laikā meitene nejauši iekrīt ūdenī. labi, ka viņai palīgā nāk apburošs nezināmais no sarkanās gondolas. Taču pēkšņi notiek kaut kas dīvains: spožs gaismas uzliesmojums un kaut kādā neticamā veidā Anna tiek pārnesta uz 1499. gadu. Kā lai tagad atgriežas? Vai tiešām būs jāpaliek tur, kur nav elektrības, interneta un no katra stūra uzglūn briesmas?

(Tātad, stāsts par nokļuvējiem... ja lasīsiet, tad noskaidrosiet, kāds tas ir? Vai nav no masu produkcijas? Vai ir kas labāks?)

https://www.livelib.ru/book/1002977706-volshebnaya-gondola-eva-fjoller

No vācu Vikipēdijas.

https://de.wikipedia.org/wiki/Eva_V%C3%B6ller

Mājaslapa.

http://www.evavoeller.de/

Vēl par autori.

https://www.lovelybooks.de/autor/Eva-V%C3%B6ller/