Es nemaz nemīlu savu vecāko brāli! Oniichan no Koto nanka Zenzen Suki ja Nai n da kara ne!!

Vai angliski - I Don't Like My Big Brother At All! Un krieviski: Я братишку своего не люблю совсем-совсем!!

Nav fantastika, kaut arī notikumi parasti ir tālu no realitātes. Anime par pusaudžiem pubertātes vecumā, kad trako hormoni un ļoti gribas, paši ziniet ko... Tā kā droši vien, vismaz 16+, jo fanserviss! Visai daudz. Varbūt arī ne tik traki, Krievijā PG-13, plikumu jau nav, tikai biksītes. 2011. gada anime, režisors Motonaga Keitaro.

14 gadu vecā Nao Takanasi neko nespēj padarīt ar slepeno kaislību, ko jūt pret savu gadu vecāko brāli Sjusuke. Jaunā skaistule izmanto visus paņēmienus no "jaunāko māsiņu" arsenāla, taču viņas iekāres objekts ir vai nu pārāk truls, vai arī patoloģiski kautrīgs - vienkārši Sjusuke ir pārāk iegrimis seksa datorspēlēs, interešu žurnālos un jautrajās bildītēs, lai asi pārslēgtos uz reālo pasauli. Pagaidām neuzbāzīgā vecāku uzmanība un sabiedrības nojaušamais tabu uz incestu tur pusaudžus tālāk no bīstamās robežas. Taču Nao, izpētot brāļa istabu atrod vecu albūmu un uzzina ģimenes noslēpumu, Viņa brālim nemaz nav īstā māsa, nav asinsradinieki. Viņas mīlestība nav aizliegta! Taču, vai tas kaut ko maina kopumā normāla puiša un jaunākās māsas attiecībās?

Nekas, nav cietokšņu, kas nekristu plānveidīgu uzbrukumu rezultātā, vajadzīgs laiks un neatlaidība. Taču it kā ne no kurienes parādās konkurentes - kur gan viņas agrāk bija? Tagad māsai, kura mīl brāli, ir jācīnās divās frontēs, bet vecākais brālis joprojām priekšroku dod literāriem darbiem!

https://yummyanime.club/catalog/item/ya-vovse-ne-lyublyu-svoego-starshego-brata

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/9587/Oniichan_no_Koto_nanka_Zenzen_Suki_ja_Nai_n_da_kara_ne

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/I_Don%27t_Like_You_at_All,_Big_Brother!!

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11947

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt2275616/