Ellena Fallena. Psiheja

No studiju laika Mellons, Ravens un Viliss bija labākie draugi. Kamēr viņu kolēģi studenti zubrīja datumus un vārdus, aizrautīgie arheologi sapņoja par lielu atklājumu. Izvēlētās profesijas romantika uzbudināja jaunos prātus. Jaunieši labprāt devās ekspedīcijās, lai pētītu vēsturi kapenēs un alās, nevis putekļainā bibliotēkā.

Pēc skolas beigšanas visi trīs dibināja ģimenes, bet savus sapņus nepameta. Kad bija iespējams izpētīt noslēpumaino alu, arheologi tur devās kopā ar sievām. Kā izrādījās, viņi atrada mistisko Psihejas kapu. Šis atradums viņiem kļuva liktenīgs. Reiveni gāja bojā negadījumā pa ceļam uz mājām, atstājot mazo Džaredu bāreņos. Vilisa palika invalīde. Melons zaudēja savu jaunāko dēlu.

Daudzus gadus vēlāk arheologu bērni seko viņu vecāku pēdām. Andrea Vilisa un Džareds Ravens uzauga kopā, viņi ir gandrīz kā brālis un māsa, kaut arī puisis nepadodas mēģinājumiem piekantēt bērnības draudzeni. Grants Melons, kurš savulaik tika apsūdzēts par sava jaunākā brāļa nāvi, interesējas arī par arheoloģiju. Visi trīs mēģina atrast noslēpumainu alu, kas iznīcināja viņu ģimenes. Viņus gaida neticami piedzīvojumi, briesmas, nodevības un Psihes lāsts, kuras miegs atkal tika traucēts daudzus gadus vēlāk.

https://www.litres.ru/ellen-fallen/psiheya/

Psiheja. Aizmirstība

Reiz Andrea neprātīgi mīlēja klausīties tēva stāstus par pārsteidzošajiem piedzīvojumiem, tālām zemēm un zem zemes paslēptiem dārgumiem. Tētis teica, ka viņas sirdī ir kompass, kas viņu vedīs pie vēlamā mērķa. Meitene uzsūca katru vārdu. Vai ir kāds brīnums, ka viņa sekoja sava tēva pēdās, kļūstot par arheologu?

Dodoties šajā ekspedīcijā kopā ar tuvākajiem draugiem un domubiedriem, Andrea pat nevarēja iedomāties, kā tas beigsies. Džareds ... Vai viņš visu mūžu izlikās?! Galu galā viņa viņu uzskatīja par gandrīz brāli. Grants ... Viņš vienmēr bija tur, bet meitene nekad neuztvēra viņu nopietni. Un tad viss apgriezās otrādi. Pasaule nebija tāda, kādu viņa mēdza viņu redzēt. Pēdējais trieciens bija vecāku nāve.

Kas tas ir Psihejas lāsts, kuras sapni viņi uzdrošinājās atkal traucēt? Vai arī vainīga ir pati Andrea? Viņai jāatrod atbilde, jāķeras pie patiesības pamatiem. Lai tas būtu nāvīgi bīstami, viņa piekrīt maksāt šo cenu! Bet vai viņa ir gatava meklēt patiesību, lai reizi par visām reizēm pazaudētu savu mīļoto?

https://www.litres.ru/ellen-fallen/psiheya-zabvenie/

Ellen Fallen

Tas ir Kazahstānas talantīgās rakstnieces, mūsdienu mīlestības un erotisko romānu, trilleru un mistisko stāstu autores radošs pseidonīms.

Talanti un vaļasprieki

Elena Fallen īstais vārds ir Jekaterina Evgeņjevna Janova. Viņa dzīvo Kazahstānas galvaspilsētā, Nur-Sultānas pilsētā. Rakstniece ir beigusi Eirāzijas Gumilovas nacionālo universitāti, kur studēja Psiholoģijas fakultātē. Tagad viņa daudz laika velta ģimenei, audzina divas meitas. Turklāt Jekaterina Evgeņjevna rūpējas par bezpajumtniekiem, un mājās viņai dzīvo husky un maine coons.

Ellenas Fallenas talants izpaudās agrā bērnībā, kad topošā rakstniece apmeklēja aktiermeistarības nodarbības. Viņa bieži ieguva galvenās lomas, piemēram: Anna Karenina, Tatjana Larina un citas klasiskās literatūras varones. Neizpratnē par sevi, Jekaterina Janovasāka aizrauties ar lašīšanu, un tad nolēma mēģināt uzrakstīt pati savu darbu.

Ar spilgtām emocijām piepildīta literatūra

Vispirms Jekaterina Evgenievna rakstīja pati, bet 2010. gada otrajā pusē viņa sāka rakstīt beletristiku literārajos portālos ar pseidonīmu Ellen Fallen. Romāni ar intriģējošiem stāstiem nekavējoties piesaistīja lasītāju uzmanību, iedvesmojot autori jauniem darbiem.

Ellen Fallen atzīst: “Man patīk rakstīt grāmatas. Galvenais ir novilkt robežu starp izdomāto pasauli un reālo dzīvi. Grāmata ir autora dvēsele ar visu pieredzi, domām un novērojumiem. ”

Portāls piedāvā daudzus rakstnieces darbus, piemēram:

"Tevis apsēsta";

“Bīstamā tuvumā”;

"Magnētiskā vētra";

"Apburtās dvēseles";

"Sakropļotā himera";

"Apjukusi tīklā."

Daudzi romāni tiek profesionāli izteikti un iesniegti audiogrāmatu formātā. Šī opcija ļauj baudīt iecienītos darbus, braucot pa pilsētu vai staigājot pa to.

https://www.litres.ru/ellen-fallen/ob-avtore/

Visas grāmatas.

https://www.litres.ru/ellen-fallen/