Džosaija Benkrofts. Senlina augšupeja. Josiah Bancroft. Senlin Ascends

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Džosaija Benkrofts saka rakstīt romānus divpadsmit gadu vecumā, un ap to laiku, kad viņš pabeidza pirmo, viņa aizraušanās paguva pārvērsties par atkarību. Autoram radās vēlēšanās dalīties ar citiem ar to, ko ar viņu pašu izdarīja viņa mīļākie rakstnieki: pārnesa lasītāju brīnumu un briesmu pilnā pasaulē, iemetot vētrainu piedzīvojumu straumē. Ja kaut kas tāds notiks ar jums, viņš būs neizsakāmi laimīgs.

Pirms sācis rakstīt fantāzijas romānus, Džošijs Bankrofts bija dzejnieks, koledžas pasniedzējs un topošais komiksu mākslinieks. Kad viņš neraksta, viņam patīk ar saviem līdzbiedriem-autoriem rakstīt Crit Faced podkāstu, zīmēt Torņa pasauli un gatavot vakariņas bez receptēm.

Džosaija dzīvo Filadelfijā ar sievu Šeronu, meitu Mediju un diviem trušiem, Meiblu un Čaplinu."Senlina augšupeja", vēl pavisam nesen "amatiera grāmata", tagad ir atzīta par pēdējo gadu labāko fantāzijas debiju.

Par grāmatu "Senlina augšupeja". 2013.

Bābeles tornis ir lielākais no pasaules brīnumiem. Tas ir milzīgs, kārtainais pīrāgs no kareivīgiem un miermīlīgiem apvidiem: tā ir ģēniju un tirānu, gaisa kuģu un tvaika dzinēju, dīvainu dzīvnieku un noslēpumainu mehānismu pasaule. Visu dzīvi nodzīvojis lauku nomalē, Toms Senlins ir pārliecināts, ka Bābeles tornis ir civilizācijas sirds, visa labākā un augstākā sakopojums. Kopā ar jauno sievu viņš dodas uz turieni kāzu ceļojumā - un pazaudē viņu pilsētas tirgus pūlī. Iztērējis divas dienas neveiksmīgos meklējumos, Toms nolemj doties uz torni - iespējams, ka sieva viņu jau gaida tur - iekšā. Un nokļūst sātaniskā labirintā, kas nemaz nav līdzīgs laimīgajai pasaulei, ko uzzīmējusi viņa iztēle.

https://www.livelib.ru/book/1002955992-vavilonskie-knigi-kniga-1-voshozhdenie-senlina-dzhosajya-benkroft

Sfinksa roka. 2015.

Izejot trīs Bābeles torņa līmeņus, šo sātanisko labirintu, kas pilns viltus, grēka un visādu briesmu, Tomass Senlins izraujas brīvībā, taču tā arī neatgūst pazaudēto sievu. Viņš ir spiests kļūt par pirātu, lai izdzīvotu uz nozagtā gaisa kuģa borta un turpinātu meklēšanu. Liktens triecieni spiež Senlinu vērsties pēc palīdzības pie galvenās daudzlīmeņu pasaules leģendas, pie noslēpumainās Sfinksas, ar kuras zīmogu ir atzīmēti daudzi brīnumi. Taču Sfinkas neko nedod par brīvu, bet Bābeles tornī ir ārkārtīgi bīstami būt kādam parādā.

https://www.livelib.ru/book/1003022404-vavilonskie-knigi-kniga-2-ruka-sfinksa-dzhosajya-benkroft

The Hod King. 2019.

Fearing an uprising, the Sphinx sends Senlin to investigate a plot that has taken hold in the ringdom of Pelphia. Alone in the city, Senlin infiltrates a bloody arena where hods battle for the public's entertainment. But his investigation is quickly derailed by a gruesome crime and an unexpected reunion. Posing as a noble lady and her handmaid, Voleta and Iren attempt to reach Marya, who is isolated by her fame. While navigating the court, Voleta attracts the unwanted attention of a powerful prince whose pursuit of her threatens their plan. Edith, now captain of the Sphinx's fierce flagship, joins forces with a fellow wakeman to investigate the disappearance of a beloved friend. She must decide who to trust as her desperate search brings her nearer to the Black Trail where the hods climb in darkness and whisper of the Hod King. As Senlin and his crew become further dragged in to the conspiracies of the Tower, everything falls to one question: Who is The Hod King?

https://www.livelib.ru/book/1002978436-the-hod-king-dzhosajya-benkroft

Bābeles grāmatu sērija. Ceturtā grāmata iznāks 2020. gadā.

http://www.thebooksofbabel.com/

Par autoru.

https://www.goodreads.com/author/show/6978502.Josiah_Bancroft

Par autoru.

https://www.fantasticfiction.com/b/josiah-bancroft/

Autors pats.

https://www.reddit.com/r/Fantasy/comments/ajcd9d/hello_rfantasy_i_am_josiah_bancroft_author_of_the/

Vēl viena intervija.

https://medium.com/@HachetteUS/8-questions-with-senlin-ascends-author-josiah-bancroft-3da47593a84e