Džons Marss. Vienīgais

John Marrs

Džons Mars ir ārštata žurnālists, kurš dzīvo Londonā. Vairāk nekā 25 gadus strādājis tādos izdevumos kā The Gardian Guide, OK! Magazine un citos, rakstot intervijas ar filmu un televīzijas zvaigznēm.

2013. gadā Džons Marrss publicēja savu pirmo romānu. “Vienīgais” ir viņa trešā grāmata, kas kļuvusi populāra visā pasaulē un saņēmusi lasītāju atzinību.

Džons Mars ir autors bestselleriem Nr. 1 - Vienīgais, Labais samarietis, Kad esat pazudis, Sveicināts visur, kur atrodaties, Viņas pēdējais gājiens, Pasažieri, Domājošie un Tas, kas atrodas starp mums.

Vienīgais ir tulkots 30 dažādās valodās, un tas ir pārvērsts par astoņu epizodu Netflix sēriju, kas sāksies 2020. gada rudenī.

Pēc 25 gadus ilga žurnālista darba, intervējot slavenības no televīzijas, filmu un mūzikas pasaules nacionālajiem laikrakstiem un žurnāliem, viņš tagad ir pilnas slodzes rakstnieks.

Seko viņam: Twitter @johnmarrs1 Facebook: @johnmarrsauthor Instagramma: @johnmarrs.author website: johnmarrsauthor.co.uk

Grāmata.

Vienkāršs DNS tests ir viss, kas nepieciešams. Tikai ātrs vilciens pa muti ar tamponu, un drīz jūs tiksiet iepazīstināts ar savu ideālo partneri - tādu, kuram esat ģenētiski izveidots.

Tas ir solījums, ko piešķīrusi Match Your DNA. Pirms desmit gadiem uzņēmums paziņoja, ka viņi ir atraduši gēnu, kas savieno mūs, kā pārus, ar mūsu dvēseles radinieku. Kopš tā laika miljoniem cilvēku visā pasaulē ir saskārušies ar to. Tomēr atklājumam ir savas negatīvās puses: testa rezultāti ir noveduši pie neskaitāmu attiecību izjukšanas un aktualizējuši tradicionālās iepazīšanās, romantikas un mīlestības idejas.

Tagad pieci ļoti dažādi cilvēki ir saņēmuši paziņojumu, ka viņi ir “izvēlēti”. Viņi katrs gatavojas satikt savu īsto mīlestību. Bet “laimīgi kādreiz” nav garantēts visiem. Jo pat dvēseles biedriem ir noslēpumi. Un daži ir šokējošāki par citiem…

Apvienotajā Karalistē ierakstīts hīts, The One ir aizraujošs romāns, kas parāda, kā pat visvienkāršākajiem atklājumiem var būt sarežģītas sekas.

https://www.goodreads.com/book/show/40670312-the-one

Mājaslapa.

https://www.johnmarrsauthor.com/

Blogs par autoru.

https://www.kathmiddletonbooks.com/blog/author-chat-john-marrs