Džoanna Ruta Meijere. Ziemeļu Atbalss

Joanna Ruth Meyer. Echo North

Viņu sauc Atbalss

Viņa ir izraidīta meitene, kuras skaistumu ir atņēmis nežēlīgs plēsoņa. Taču nekādas nelaimes nespēj izmainīt meiteni. Lai glābtu savu tēvu viņa ziedo pat brīvību, kļūstot par tā baltā vilka gūstekni, kurš kādreiz viņai uzbrucis. Tagad Atbalss dzīvo mežā, apburtā mājā, kļūstot par tās glabātāju. Viņa vāc Mēness un Saules gaismu, baro dzīvniekus un rūpējas par spoguļu bibliotēku. Tikai šīs neparastās vietas lāsts ir spēcīgs, vilka noslēpums daudz drūmāks, kā Atbalss spēj iedomāties. Tagad meitenei būs jāsatiek seni spēki, kas pārvalda mežu, un jāizmanto visspēcīgākās burvestības, ko vien spēj izturēt cilvēka sirds.

 https://www.labirint.ru/books/717228/

Autores mājaslapa.

http://joannaruthmeyer.com/

Par rakstnieci.

Džoanna Rūta Meijere ir “Beneath the Haunting Sea”, kuru "Kirkus" raksturoja kā “episku, muzikālu un maigu”, un "Echo North", kura saņēma labas atsauksmes gan no "Kirkus", gan no "Publisher’s Weekly" autore.

Džoanna nāk no Mesas, Arizonas štatā, kur viņa dzīvo kopā ar savu dārgo vīru un dēlu, retas šķirnes kaķeni un milzīgu flīģeli ar nosaukumu "Prince Imrahil". Pašlaik viņa dala laiku starp mazuļa ķildām, klavieru nodarbību mācīšanu un rakstīšanu, un viņas lielākās apsēstības ir lapu tēja un lietusgāzes. Kādu dienu viņa vēlas iegūt vecu Viktorijas laika māju ar čīkstošām koka grīdām un torni (rakstīšanai, protams!).

http://joannaruthmeyer.com/about/