Dženija Maklahlana. Rēcienu zeme

Jenny McLachlan. The Land of Roar

Man vienmēr ir paticis lasīt un universitātē es studēju angļu valodu tikai tāpēc, lai varētu lasīt mazliet vairāk. Tālāk es atradu ceļu uz vidusskolu, strādāju par skolotāju un atklāju, ka arī es to mīlu: man vajadzēja lasīt vairāk grāmatu, izrādīties un pavadīt laiku kopā ar ļoti smieklīgiem pusaudžiem. Cik lielisks darbs!

 

Arī angļu valodas mācīšana mani mudināja rakstīt. Drīz es biju plānojusi un uzsākusi rakstīt daudz dažādu stāstu, taču tie visi tika pamesti un aizmesti atvilktnes aizmugurē. Tad kādu dienu sanāca gabals Flirty Dancing; Bī stāsts bija tik dzīvs, ka tas bija kā filma man galvā, un es zināju, ka tas ir stāsts, kuru es pabeigšu.

Dažu nākamo gadu laikā dažādi aizraujoši notikumi novērsa uzmanību no Flirty Dancing: Es apprecējos, apceļoju pasauli, mani vadīja dusmīgs zilonis (un suņu pajūgs) un man bija divi mazuļi. Sēžot vilcienos, peldoties Outbekā un audzinot divas trakas meitenes, es turpināju domāt par Biju un viņas draugiem: Betiju, Ketu un Pērlu, līdz sapratu, ka esmu ieplānojusi vēl trīs grāmatas.

2013. gadā, apmeklējot Vinčesteras rakstnieku festivālu, es sadūšojos nosūtīt Flirty Dancing Džūlijai Čērčilai, izcilai bērnu fantastikas aģentei A.M. Heath. Ar žilbinošu ātrumu mani pēc  tam  līgumu parakstīja Blūmsberija, lai es rakstītu vēl četras sērijas grāmatas.

https://www.goodreads.com/author/show/7789388.Jenny_McLachlan

Mājaslapa.

https://jennymclachlan.com/

Grāmata.

Ticēšana ir tikai sākums. . .

Kad Artūrs un Roze bija mazi, viņi bija varoņi Rēkšanas Zemē (Roar Land) - iedomātā pasaulē, kuru viņi atrada, kāpelējot pa saliekamo gultu savas vecmāmiņas bēniņos.

Rēkšana bija piepildīta ar tām lietām, kuras viņi mīlēja - pūķiem, nārām, nindzju burvjiem un piedzīvojumiem -, kā arī ar lietām, kas viņus nobiedēja (ieskaitot ļoti rāpojošo putnubiedēkli ...)

Tagad dvīņiem ir vienpadsmit, Roar ir tikai atmiņas. Bet, kad viņi palīdz vecvectētiņam iztīrīt bēniņus, Artūrs ir šausmās, kad vecais vīrs  tiek ievilkts saliekamajā gultā un pazūd. Vai viņš spēlē joku? Vai arī ir Roar. . . reāla?

Turpinājums sekos.

Ilustrators Bens Mantls.

https://www.waterstones.com/author/ben-mantle/9331

Bens dzimis Leamington Spa 1980. gadā un ļoti agri attīstīja interesi par mākslinieciskām lietām, izstrādājot programmu vākus skolas iestudējumiem un pat pirmo reizi ierodoties vietējās bibliotēkas krāsošanas konkursā. Pēc tam viņš turpināja studēt animāciju Surrejas Mākslas un dizaina institūtā, ko absolvēja 2003. gadā. Pēc tam ieguva vērtīgu pieredzi, strādājot pie Tima Bērtona “Corpse Bride” (Līgava-līķis), pirms pārcēlās uz Braitonu, lai strādātu par “Animācijas vadītāju” mediju uzņēmumā, koncentrējoties uz rakstzīmju un fona dizainu.

Viņš bija arī daļa no Animācijas komandas, izveidojot BAFTA uzvarētāju vietnē “Big and Small” CBeebies. Kopš 2008. gada Bens strādā par bērnu grāmatu ilustratoru no savas kopīgās studijas Braitonā, un viņš arī ražo ekrānu izdrukas un digitālos mākslas darbus, lai tos varētu izstādīt. Viņš ilustrēja “Callum's Incredible Construction Kit”, kas ieguva Bishop's Stortford Picture Book balvu 2013.

https://www.benmantle.co.uk/About-Ben-Mantle-and-contact

Var nopirkt arī Rozē.

https://www.janisroze.lv/ru/gramatas/berniem-un-jaunatnei/dailliteratura-berniem-un-jaunatnei/gramatas-jaunaka-skolas-vecuma-berniem/land-of-roar.html