Džena Kalonita. Pasakainā labošanās skola

Jen Calonita. Zagļu princese.

Vai nelabojami noziedznieki, kuri kādreiz ir turējuši bailēs visu karalisti, laboties un kļūt par labākajiem pusaudžu skolotājiem?

Džillija, visveiklākā zagle Burvjzemē, tam nekad neticētu! Taču viņa pat iedomāties nevarēja, ka viņai pašai radīsies iespēja to pārbaudīt! Viņa tikai iztīrīja kabatas izlutinātām princesēm un citiem bagātniekiem, lai glābtu savu ģimeni no bada nāves. Taču reiz viņu mājā-zābakā ieradās rūķi-policisti un aizsūtīja viņu pāraudzināšanai uz pašu neparastāko mācību iestādi – Pasakaino labošanās skolu! Pasniedzēji te ir bijušie ļaundari, ar kuriem baidīja bērnus visā karalistē: Pelnrušķītes pamāte, Jūras ragana, Pelēkais Vilks un Ļaunā karaliene, saindēto ābolu valdniece! Džillijai būs no šejienes, ne tikai jāizkļūst, bet arī jāuzzina, kādus noslēpumus glabā viņas jaunie pasniedzēji. Taču paveikt to bez sabiedrotajiem viņai neizdosies. Ir tikai viens jautājums, vai skolā kādam vispār var uzticēties?

Džena Kalonita ir New York Times bestselleru autore. Viņa par pasakām: vecām un jaunām zina visu.

https://www.livelib.ru/book/1002918450-printsessa-vorov-dzhen-kalonita

Autore dzimusi: 1973. gada 14. decembrī, Mineolā.

Par sevi:

„Es rakstu, kamēr sevi atceros. Es mācījos 4. klasē, kad uz papīra uzrakstīju savas - „trīs vēlēšanās” Džinam.

Konkrēti: 1. nopirkt visas Cabbage Patch Kids lelles pasaulē un izdalīt tās visiem pasaulē par brīvu (laikam tieši ar tādām es spēlējos). 2. Es gribēju savrupmāju, lai tā būtu pie ezera, limuzīnu, baseinu un ātrgaitas kuteri (vēl skan visai labi). 3. Es gribēju būt autore jaunajiem lasītājiem, kāda es tagad arī esmu.

Es mīlu rakstīt romānus pusaudžiem (arī iedomātiem pieaugušajiem, kuri saprot, ka lasīt YA ir lieliski jebkurā vecumā). Mana pirmā sērija bija „Holivudas noslēpumi” – tas jaunas zvaigznes Keitlīnas Bērkas stāsts, viņa cīnījās ar slavu. Es arī esmu sarakstījusi atsevišķus romānus. „Aizmigušās meitenes” – tā ir rokasgrāmata, „Vasaras garastāvoklis” un sēriju „Skaistules”. Es rakstu arī vidusskolai un pavadu lielisku laiku ar savu sēriju „Pasakainā labošanās skola”. Trešā grāmata šajā sērijā par skolu, ko vada bijušie ļaundari un, ko sauks „Apmānītais”, iznāks 2017. gada martā. Vai jūs kādreiz esat domājuši, kas būtu, ja jūsu vecāki iegūtu darbu kopā ar tādu, kā Teilore Svifta [amerikāņu dziedātāja]? Mana otrā sērija vidējā vecuma bērniem „VIP” ir par zvērinātu fani Makenziju Lovelu un viņas viesizrādēm kopā ar savu mīļāko grupu Perfect Storm”.

Brāļi, māsas. Viena māsa. Dzīvo: Longailendā, Ņujorkā.

Gīmene: precējusies, ir divi dēli un čihuahua vārdā Kapteinis Džeks Sperovs.

https://www.livelib.ru/author/231566-dzhen-kalonita