Džefs Džailzs. Visa malā

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Jeff Giles

Zojai Biselai tas bija satricinājumu pilns gads Tēva nāve, kaimiņu, ar kuru draudzību varēja pārciest liktens tiecienus, pazušana. Pēc tam cietsirdīgs uzbrukums mežā, vētras laikā un brīnumaina izglābšanās, kad viņai palīdz noslēpumains galvu mednieks, ko viņa iesauc par Iksu.

Ikss ir Zemieņu iemītnieks, tā sauc vienu no Elles apvidiem, viņu sūta pēc tā dvēseles, kurš uzbrucis Zojai. Viņam ir aizliegts atklāt sevi citiem, izņemot savam upurim, taču meitenes dēļ viņš pārkāpj elles likumus. Kad viņi uzzina vairāk par savām pasaulēm, tad sāk šaubīties pagātnē, savā liktenī un nākotnē. Bēgšana no Zemienes un neredzamās saites, kas saista Iksu, var likt ziedot pašu dārgāko.

https://iknigi.net/avtor-dzheff-dzhayls/144822-na-krayu-vsego-dzheff-dzhayls.html

Fantāzijas pasaules.

https://fantasy-worlds.org/lib/id26509/

Par autoru.

Džefs Džailzs uzauga Kohasetā, Masačūsetā. Pavisam nesen viņš bija Entertainment Weekly galvenā redaktora vietnieks, kur pārraudzīja visu filmu un grāmatu atspoguļojumu, ieskaitot žurnāla YA fantastikas pārstāvēšanu. Džefs ir rakstījis žurnāliem Rolling Stone un The New York Times Books Review. Viņš ir arī līdzautors The Terrorist's Son, literatūras avotiem, kas ieguva Aleksas balvu no Amerikas bibliotēku asociācijas un kopš tā laika ir tulkoti vairāk nekā divpadsmit valodās. Ziņojot par "Gredzenu pavēlnieka" filmām laikrakstam Newsweek, Džefs tika uzaicināts būt par ekstru filmā "The King of Return". Viņš spēlēja Rohana karavīru, un - tā kā viņam nebija bārdas vai ūsu - viņi līmēja viņam jaka matus uz sejas. Džefs dzīvo kopā ar savu ģimeni Montānā.

https://www.bloomsbury.com/author/jeff-giles