Daniel O'Malley. The Rook un Stiletto

Daniel O'Malley ir austrāliešu zinātniskās fantastikas rakstnieks no Kanberas.

O'Malley ir ieguvis bakalaura grādu Mičiganas štata universitātē un maģistra grādu viduslaiku vēsturē Ohaio štata universitātē. Viņš strādā Austrālijas Transporta drošības birojā. Rakstot preses relīzes. Viņa pirmais romāns „The Rook” tika izdots 2012. gadā un bija 2012. gada Aurealis balvas par labāko zinātniskās fantastikas romānu laureāts. Tas ir izveidots arī par mini seriālu Starz tīklā ar Emmu Grīnvelu Myfanwy Thomas lomā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_O%27Malley

The Rook ir austrāliešu autora Daniela O'Mālija debijas romāns 2012. gadā. Tas seko varonei Myfanwy Thomas, kad viņa mēģina no jauna integrēties savā dzīvē, strādājot slepenā valdības organizācijā, kas ir atbildīga par Lielbritānijas aizsardzību no pārdabiskiem draudiem. Pēc maģiski izraisītas amnēzijas uzliesmojuma viņa strādā, lai atklātu nodevēja identitāti organizācijas iekšienē, vienlaikus saglabājot savas amnēzijas noslēpumu. Grāmatas nosaukums ir atsauce uz Tomasa rangu viņas organizācijā – the Checquy.

Turpinājums Stiletto vienlaicīgi tika izlaists Amerikas Savienotajās Valstīs un Apvienotajā Karalistē 2016. gada 14. jūnijā, izmantojot Little, Brown and Company.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Rook_(novel)

Pēc The Rook hronoloģiskajiem notikumiem Odete Leliefelde, Grafteru līderes mazmazmazmazmazmazmeita atrod sevi kā delegācijas locekli, kas risina sarunas par sarežģītajām miera līguma starp Grafters un Checquy grupām. Atlikušais naidīgums un aizdomas starp grupām apgrūtina lietas un liek čekistam Rokam Myfanvijam Tomasam no jauna iecelt Pavnu Felicitu Klementu no svarīgā stāvokļa uzbrukuma komandā, lai tā kalpotu kā Odetas personīgais miesassargs. Tikmēr virkne izpausmju, kas varētu būt Grafteras izcelsmes, apdraud sarunas. Vai sarunas varētu būt sarežģīts divkāršs krusts vai arī lietas nav gluži tādas, kā šķiet?

https://en.wikipedia.org/wiki/Stiletto_(O%27Malley_novel)