Cecīlija Aherna. Par mīlestību

Cecelia Ahern

Cecīlija Aherna (angļu Cecelia Ahern, īru Cecelia Ní hEachthairn; dzimusi 1981. gada 30. septembrī, Dublinā, Īrija) - rakstniece, romantisko romānu autore.

Viņa ir arī viena no pusstundu garas komēdijas izrādes “Kura ir Samanta?” (Samanta Who?) veidotājām un producentēm.

Cecīlija savu bērnību pavadīja Dublinas priekšpilsētā.

Cecīlija Aherna ir beigusi Žurnālistikas fakultāti.

Pirmais romāns “P.S. Es tevi mīlu” rakstīts 21 gada vecumā. Grāmata ieņēma pirmo vietu ASV, Anglijas, Īrijas, Vācijas bestselleru vērtējumos veselas 52 nedēļas.

2004. gada novembrī viņas otrā grāmata “Kur beidzas varavīksnes” arī sasniedza vērtējumu virsotnes Īrijā un Apvienotajā Karalistē. Īrijas labāko sarakstā romāns bija 12 nedēļas.

Viņas trešā grāmata “Ja jūs varētu mani redzēt tagad” tika publicēta 2005. gada novembrī, un tā arī ir kļuvusi par bestselleru.

2006. gadā tika izlaists ceturtais romāns “Tur nav tādas vietas kā šeit”, kas tāpst kļuva par pirmo numuru Īrijā un Apvienotajā Karalistē.

Ģimene.

Kopš 2010. gada 9. jūnija Cecīlija Aherna ir precējusies ar īru aktieri Deividu Keoganu. Viņiem ir divi bērni - meita Robina, kura dzimusi 2009. gada decembrī, un zēns vārdā Sonijs, kurš dzimis 2012. gada 23. jūlijā.

Viņas tēvs ir bijušais Īrijas premjerministrs Bertijs Aherns.

Cecīlijai ir māsa, kura ir precējusies ar Westlife dziedātāju, viņiem ir dvīņi.

Prēmijas.

2004/2005 — «Labākā debitante» The British Book Awards par romānu «P.S. I Love You».

2005 — «Īrijas Literatūras prēmija» (Irish Post Award)

2005 — Corine Literature Prize par romānu «Where rainbows end»

2006 — Fun Fearless Fiction Award no žurnāla «Cosmopoliten» par romānu «If you could see me now»

2008 — Best New Writer, no sieviešu žurnāla «GLAMOUR»

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%85%D0%B5%D1%80%D0%BD,_%D0%A1%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F

Iezīmētā.

Pasaule, kurā dzīvo Celestīna Norta, ir cietsirdīga un nežēlīga. Par mazāko tribunāla noteikto noteikumu pārkāpumu gaida briesmīgs sods - iezīmēšana. Par nepareizu lēmumu - uz pieres. Par meliem - uz mēles. Par zādzību - uz rokas. Par valsts nodevību - uz krūtīm.

Cilvēks ar zīmi kļūst sabiedrībai par spoku. Cilvēki uz ielas iet prom no viņa. Viņš vairs nevar dzīvot normālu dzīvi. Viņam tagad ir aizvērtas visas durvis.

Ideālā Celestines Nortas dzīve - brīnišķīga studente, priekšzīmīga meita un vienkārši skaistulīte - pēkšņi sāk drupt sakarā ar to, ka viņa palīdz vecam, iezīmētam vīram. Tagad viņai pašai būs jāstāv tribunāla priekšā un jākļūst par vienu no atstumtajām.

https://www.litres.ru/sesiliya-ahern/kleymo-17880301/

Ideāls.

Ilgi gaidītais vislabāk pārdotā zīmola “Stigma” (arī "Iezīmētā") turpinājums. Starptautiskā bestselleru autores Cecilijas Ahernas debijas romāns “jauno pieaugušo” žanrā.

Celestina Norta - priekšzīmīga studente, mīloša meita un māsa, burvīgā Arta Krevana meitene - uzreiz sabojāja savu dzīvi, izdarot aktu, kuru visvarenais Tribunāls atzina par ļaunu. Kopš šī brīža viņa ir iezīmētā, kas ir spiesta slēpties no sargiem, kas viņu vajā pēc augstākā tiesneša Krevana, viņas mīļotā Arta tēva, pavēles. Celestīnai ir bīstams noslēpums, kas var iznīcināt gan Krevanu, gan pašu Tribunālu. Viņa to uzticēja tikai noslēpumainajam un pievilcīgajam Kerikam, vienīgajam, uz kuru viņa tagad var paļauties. Vai Celestīna iedrošināsies noraidīt savu jauno mīlestību un nelaimē iegūtos draugus cerot atgriezties savā bijušajā laimīgajā dzīvē?

Romānu «Iezīmētā» и «Ideāls» ekranizācijas tiesības iegādājās kompānija Warner Bros.

https://www.litres.ru/sesiliya-ahern/ideal/

Mājas lapa.

https://www.cecelia-ahern.com/